PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658891}
8,3 8 249
ocen
8,3 10 1 8249
Line of Duty Wydział wewnętrzny
powrót do forum serialu Line of Duty - Wydział wewnętrzny

Budowanie napięcia mistrzowskie, większość postaci świetnie zagrana, mocno wciąga, jeden z najlepszych brytyjskich seriali kryminalnych. No i każdy kolejny sezon coraz lepszy

neDiA

Zgadzam się. Jeden z lepszych seriali jakie widziałam.

ocenił(a) serial na 9
neDiA

Rewelacja. Aczkolwiek dla mnie kolejność sezonów od najlepszego do najsłabszego to: 2, 3, 1, 4, przy czym oczywiście nawet najsłabszy jest świetny. Czekam na udostępnienie 5. sezonu na Netflixie.

ocenił(a) serial na 9
HoundOfLucifer

Właśnie się zorientowałem, że od kilku dni 5. sezon jest na Netflixie!

ocenił(a) serial na 9
HoundOfLucifer

5 sezon najsłabszy niestety, ale i tak dobry

ocenił(a) serial na 9
neDiA

Jestem po obejrzeniu pierwszego sezonu i szczerze polecam. Świetny!

ocenił(a) serial na 9
neDiA

Obejrzałem pierwszy sezon, wszystko ok tylko te zdjęcia. Szejkikam nawet jak się nic nie dzieje, i ......zoomowanie. O w mordę. Myślę sobie, jak w drugim sezonie to poprawią to będzie git. Niee k...a to samo. W trzecim już jest dobrze, uff.

ocenił(a) serial na 8
neDiA

Ja obejrzałem z pół roku temu 2 sezony, przerwę miałem, 3 sezon każdy tak chwali, chciałem teraz wrócić, ucieszyłem się, że na Netflixie jest, odpalam i nie ma, usunęli niedawno. Zbicie miałem, bo miałem ochotę akurat wielką dokończyć.

ocenił(a) serial na 9
mucka77777

Wrócił na Netflixa! Polecam dokończyć.
Sezon trzeci to dla mnie majsterszyk. Doskonała brytyjska robota, godna "Sherlocka" i dużo lepsza od "Luthera", czy "Mordercy z Whitechapel".

ocenił(a) serial na 9
neDiA

Dokładnie tak, nawet kiepskie zdjęcia i męcząca praca kamery w dwóch pierwszych sezonach nie psują mojej oceny całości. Świetne, stonowane aktorstwo, bez amerykańskiego szarżowania.

ocenił(a) serial na 10
neDiA

Nie ma lektora, większość rodaków nie ogląda bez lektora ;)

moris310

Mnie zraziły zdjęcia. Jakbym oglądał klan albo kryminalnych.

ocenił(a) serial na 10
mapetadamsky

Przesaaada ;)

ocenił(a) serial na 10
moris310

Bo rodacy to tepaki

ocenił(a) serial na 8
neDiA

U mnie z sezonami tak by wyglądało:3,2,4,1,5

ocenił(a) serial na 9
neDiA

Czy wiecie jak ma się BBC One do BBC Two? Coś jak TVP1 i TVP2 - wszyscy je mają? //nie wchodźmy w politykę i jakość ;-D // Oglądalność rosła i tak cały czas, ale po przejściu do BBC One wyraźnie. Pierwsze trzy sezony 3,8, 3,4 i 5,4 mln, a po przejściu 9,6, 12,9 i 15,4. Serial oczywiście rewelacyjny.

ocenił(a) serial na 8
neDiA

Niesamowite jest to, że zwykłe przesluchania są nakręcone w taki sposób, że emocje aż kipią z ekranu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones