PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548378}

Luther

7,9 36 431
ocen
7,9 10 1 36431
7,7 13
ocen krytyków
Luther
powrót do forum serialu Luther

Najgorsze jest to że będzie 6 sezon DRAMAT!W 5 sezonie wróciła Alice super ,ale co z tego skoro wątek jest głupi nierealny aha i totalnie głupi z dupy jednym słowem ,jak cały 5 sezon GNIOT tak należy napisać porównując poprzednie sezony to piaty jest totalnie na kasę i szósty też będzie z genialnego serialu zrobili właśnie co? Pierwszy odcinek zwiastował dużo głupiej akcji klasy ''b'' i tak zostało niestety .Najgorsza partnerka Luthera ,gdzie oni znaleźli tę pindzie kto jej pisał dialogi DRAMAT W OGÓLE CAŁY 5 SEZON LUTHERA OD DIALOGÓW PO FABUŁĘ DNO!

ocenił(a) serial na 9
lupus198116

Chciałbym się nie zgodzić, bardzo chciałbym... Kiedyś ocenilem ten serial na 9. Gdyby się dało, to 5 sezon dostałby ode mnie 2, i to tylko z sentymentu.

lupus198116

chyba lepiej było z jednoodcinkowi historiami, bo można było przemęczyć te gorsze żeby delektować się lepszymi, sezon 5 wygląda jak jeden ze słabszych epizodów rozwleczony na 4 godziny, z już kompletnie zbędnym i z d.py wątkiem Alice i Corneliusa który w pewnym momencie leciał u mnie na fast forwardzie. Nie ma oczywiście tragedii bo aktorsko jest genialnie, ze świetnymi rolami Hermione Norris i Enzo Cilentiego, ale sezon zdecydowanie najgorszy z dotychczasowych.

lupus198116

Dokładnie. 5 sezon to jakieś nieporozumienie. Kto pisał scenariusz tego szajsu?

ocenił(a) serial na 8
lupus198116

Dobrze, że chociaż końcówka świetna i satysfakcjonująca ze strony Alice!

ocenił(a) serial na 8
lupus198116

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek nowego sezonu. Brakuje mi słów. Pod koniec seansu zacząłem się śmiać, bo Luther zaczął ziewać w samochodzie w tym samym momencie co ja. Nawet on się znudził tym odcinkiem. Nie zamierzam dokończyć tego sezonu. Z kolejnego serialu zostały już tylko dobre wspomnienia.

ocenił(a) serial na 9
lupus198116

Wiesz, że oceniłeś serial na 10?
Piąty miał kilka fajnych momentów, ale ostatni odcinek to absolutna porażka...

ocenił(a) serial na 10
Hustla

Masz racje ,ale....podpisuje się pod 4 sezonami lol!Przecież 5 jest pomyłką !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones