PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 500
ocen
4,1 10 1 51500
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Czas na 6 temat o wspaniałej rodzinnie Mostowiaków i no oczywiście Martusi

lukasz16

O trzeba było już założyć nowy temat? :D

adamo001

a mam pytanie dlaczego w ogóle Piotrek jest ochroniarzem a nie prawnikiem? :P.

maria_88_3

Bo ma wyrok i go zawiesili za to że narkotyki podrzucił w sklepie tego Jacka czy jak mu tam.

margareta_fw

Aha, to dlatego :). Ok, w sumie faktycznie bo coś było z tymi narkotykami, a w sumie prawnik nie może być karany. Nie oglądam już tego, tylko sobie czytam :). Myślałam że może szpieguje kogoś po godzinach pracy albo zamiast siedzenia w kancelarii :P. Dziękuję bardzo za odpowiedź :).

ocenił(a) serial na 9
maria_88_3

Potwierdzone info.W tym sezonie nikt nie umrze.Dopiero w następnym będzie coś się działo z Agnieszką

kevinek

http://superseriale.se.pl/newsy/m-jak-milosc-odcinek-1228-tomek-chce-miec-dzieck o-z-joasia_843065.html


yyy ?

adamo001

Tak czytałam ten artykuł. normalnie Tomek dzieciorób, a niedawno nie chciał 3 dziecka, a teraz nagle chce nawet 4 :P. A w ogóle najlepszy jest czyjś komentarz "liczy na 500+" :P.

maria_88_3

Chce dużo siana więc dzwoni do bociana :D

adamo001

A no właśnie :). Wpływ reklam na ludzi.

ocenił(a) serial na 3
adamo001

albo stara Baśka mu pożyczy.

ocenił(a) serial na 1
adamo001

Matko i córko, skąd on tyle kasy weźmie?! Utrzymanie 4 dzieciorów, pewnie Agnieszce ,,wspaniały'' rycerz będzie też słał kasę, to łącznie będzie musiał utrzymywać 6 osób? Matko i córko...

kevinek

I idąc tokiem myślenia scenarzystek Agnieszka pewnie umrze, a Helenkę adoptują Tomek i Asia. A ja tak jeszcze z innej beczki. Nic dotychczas nie powiedziano czy złapali tego złodzieja, który okradł Pawła. Tak po prostu rozeszło się po kościach, tak jak zawikłana historia rodziny Mostowiaków i jakiegoś listu.

ocenił(a) serial na 4
Contessa

A teraz ma być asystentem tego Góreckiego i zarabiać dużo pieniędzy

ocenił(a) serial na 4
karolinamm

No przecież nie mógł się tak długo męczyć jako kierowca, za jakieś marne 8 czy 10 tysi.

Contessa

Zapominanie wątków to typowe w prawie wszystkich serialach. I pewnie tak coś wymyślą z Agnieszką, może nie umrze ale wyjedzie na stałe np za granicę czy coś bo będzie chciała robic karierę albo wróci do szczecina, a że dziecko będzie jej nie na rękę, zostawi Helenkę z Tomkiem, może jedynie będzie raz na jakiś czas odwiedzać ją.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

"scenariusz" pisze na bieżąco parę osób i jak widać nie mają porządnej sekretarki/sekretarza, która trzymałaby ten bałagan w ryzach.

ocenił(a) serial na 9
andre_

Może zrobimy zrzutkę dla m scenarzystów jak miłość na porządnego sekretarza lub sekretarkę?

ocenił(a) serial na 1
andre_

Pewnie niszczą wszystko w niszczarce papieru, (czy jak to się zwie) albo biorą i dają na makulaturę! Tak ekologicznie! ^^

ocenił(a) serial na 4
Aurona

Niewykluczone że właśnie stąd te dziury w scenariuszu. ;)

maria_88_3

Prędzej umrze. Może jakiś wypadek albo postrzelenie albo zginie w kartonach. :-D Ale Agnieszka już kiedyś chciała dziecko to wątpię żeby oddała Helenkę. To już byłaby kompletna głupota.

margareta_fw

zdaje się, że w życiu Aśki ma się pojawić jakiś nowy facet, ponoć Wieczorkowski dostał tę role

adamo001

Nie oglądam MjM od dawna.
Co słychać u Martusi i Andrzeja? ;) Wiem, że byli w separacji.
Martusia dalej jest taka żałosna jak była?

Vanessa100

Nie oglądam też już emki, ale czytam w Świecie Seriali. Chyba Endrju jej wybaczył i są dalej tugeder forewer :P

adamo001

ale co jej wybaczył? marta go zdradziła?

a dałby sobie andrzej spokój z martą i znalazł jakąś fajną, życiową kobietę :D

Vanessa100

No nie zdradził, ale ona niby tak sądziła i takie tam bzdety :D

Vanessa100

No Marta zdradziła go z jakimś Janem, polakiem ale którego zapoznała w Kolumbii gdy była u Łukasza, miała z nim romans ale później sie skończyło. Budzyński jej wybaczył. A ona jeszcze burzyła się że nie dopilnował Ani, a sama balowała w Kolumbii. Ale później Marta miała jakieś problemy z sercem i pewnie to ich znów do siebie zbliżyło, tak wnioskuję tylko po czytaniu na superseriale, bo też tego już nie oglądam, ale chce wiedzieć co się dzieje ;P.

maria_88_3

ojejku, to Martę jeszcze ktoś chce ????? jakiś Janek się na nią połakomił, chyba jakiś desperat :D

Vanessa100

No cóż przecież Martę wszyscy zawsze chcą aż do śmierci :P. jeszcze na łożu śmierci będą ją zarywać. Np kiedyś w zimę jechała z Marysią i się samochód popsuł i już jakichś dwóch gości ich podrywali a one opatulone, zziębnięte :P.

maria_88_3

dokładnie, nawet jak marta będzie leżeć na łożu śmierci i robić pod siebie, to i tak adoratorów jej nie braknie ;))

ocenił(a) serial na 1
maria_88_3

Kurde, w tym serialu to ulubionym schorzeniem scenarzystów są wady serca! Bo patrzcie!
- Mucha miała problemy z sercem
- Martusia miała problemy z sercem
- ojciec dzieciora Nataleczki chciał ją nakłamać, że ma problemy z sercem
- ojciec tego małego Harry'ego Pottera padł na zawał
Czy oni nie znają innych schorzeń, niezwiązanym z sercem? Przecież to paranoja jakaś! Wszyscy na serce?
Jeszcze chyba ojciec Zduńskim padł... na serce!

Aurona

A Lucjan? Od dawna ma problemy z sercem. Ojciec Madzi też chyba miał kiedyś, nie wiem na co zmarła jej matka... Faktycznie dużo tych przypadków. :-D

margareta_fw

Matka Madzi chyba na nowotwór ale pewności nie mam ( ale może jednak chcieli być oryginalniejsi) a tak to prawda Lucjan też ma problemy z sercem i ojciec Madzi. Hanka umarła przez kartony i tętniak to było aż zbyt oryginalne :P. Kaśka umarła, ale nie wiadomo do końca dlaczego, bo przecież nie podczas cesarki, tylko już później, więc powiedzmy jakieś komplikacje. Nie wiem czy przypadkiem ten Janek szef Pawła nie miał kiedyś problemów z sercem, ale to już nie pamiętam dokładnie. Ale już Krzysiek- ojciec Pawła tak umarł na serce.

ocenił(a) serial na 1
margareta_fw

Hahaha, kurde, serducho u wszystkich! No bez jaj...

Aurona

małego Harry'ego Pottera popłakałam się

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

"romans" z tym całym Janem skończył się chyba wtedy gdy adorator-desperat wyskoczył z prośbą o pożyczkę. Bo po co obleganej przez facetów Martusi jakiś gołodupiec ... :D

andre_

A no tak, gołodupca nigdy nie miała haha :).

andre_

właściwie trudno powiedzieć czy tam był romans, na pewno Marta na coś liczyła
a pożyczką wiązała się jakoś z nową ukochaną pana Jana czy jak mu tam było i wyszło na to, że pan Janek ma Martusie w d...

ocenił(a) serial na 4
magdanm

Na pewno był "romans intelektualny", te ich egzaltowane dialogi, "ąę" i w ogóle ... A potem wyszło że chodzi mu głównie o kasę. JEJ kasę ;)

Vanessa100

Najlepsze to to, że okaże się ten cały Bilski jest członkiem mafii :D

adamo001

emka to jak kryminalne zagadki Grabiny ;))

Vanessa100

Normalnie brakuje normalnie Ojca Amadeusza :D

ocenił(a) serial na 4
adamo001

Albo Tadeusza :D

lukasz16

eh, znów nadrabiam zaległości i znów Piotrek wypił dwa drinki i się nawalił jakby pół skrzynki wódki wypił. I do tego rozbił sobie telefon w drobny mak, po jednym upadku. Nieźle.
A do tego ta cała Asia... jak ona mnie wkurza. Wiem, że tu nikt nie lubi Rudej, ale ja bym wolała, żeby Tomek był z Agnieszką. Jakoś bardziej mi do niego pasuje, niż ta małolata.

zzielonaa

a jeszcze jedno. czy wiecie kiedy jest ostatni odcinek przed wakacjami??

zzielonaa

Chyba 07.06 - 1231

ocenił(a) serial na 3
zzielonaa

W prawdziwym życiu nikt by nie spojrzał na Martusię ,chyba może jakiś desperat. A wątek Rudej i super tomka jest nudny ruda co chwile wyjeżdża i wraca .A co do dziecka ja proponuje aby podrzucić jej na deszczową city tak jak Marta i Maryśka .

ocenił(a) serial na 9
lukasz16

Nie no dzisiaj przez pól odcinka to było normalnie 50 twarzy Bilskiego i trochę dziwów w stylu Dlaczego My

kevinek

A dzisiaj smęty z Izą. Jak ta laska zaczyna mnie wpieniać. Niech już znajdą dla tego Marcina normalną kobietę.

margareta_fw

Marcin zawsze musi miec jakieś beznadziejne kobiety a to ta przygłupia Kaśka, a to Janka się kręciła, a to teraz ta smętna Iza. Ehh. On sam też nie jest jakiś super, dlatego musi mieć fajną kobietę by to szło oglądać.

maria_88_3

No w sumie racja. Z Agnieszką też kręcił i ona też do mądrych nie należy. :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones