SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2015 1 godz. 5 min.
7,0 199
ocen
7,0 10 1 199
46
chce zobaczyć
{"id":"756841","linkUrl":"/serial/Ma-dam+Ang-teu-wan-2015-756841","alt":"Ma-dam Ang-teu-wan","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/68/41/756841/7733481.2.jpg"}
Psycholog postanawia przeprowadzić w tajemnicy eksperyment na udającej wróżkę kobiecie. Chociaż celem badania jest udowodnienie, że miłość nie istnieje, to wynik może się okazać zupełnie inny.
{"seasons":[1]}
16
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Ma-dam+Ang-teu-wan-2015-756841/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/756841","link":"/serial/Ma-dam+Ang-teu-wan-2015-756841/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/756841","link":"/serial/Ma-dam+Ang-teu-wan-2015-756841/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Właścicielka kafejki Hye-rim Go (Ye-seul Han) jest wróżką, która pracuje pod pseudonimem "Madame Antoine". Kobieta twierdzi, że posiadane zdolności są wynikiem duchowej więzi ze słynną francuską królową. W rzeczywistości, jej talent jest oparty na spostrzegawczości oraz wrażliwości. Kiedy do zajmowanego przez nią budynku wprowadza sięWłaścicielka kafejki Hye-rim Go (Ye-seul Han) jest wróżką, która pracuje pod pseudonimem "Madame Antoine". Kobieta twierdzi, że posiadane zdolności są wynikiem duchowej więzi ze słynną francuską królową. W rzeczywistości, jej talent jest oparty na spostrzegawczości oraz wrażliwości. Kiedy do zajmowanego przez nią budynku wprowadza się terapeuta Soo-hyeon Choi (Sung Joon), dochodzi między nimi do spięcia. Urażony zachowaniem wróżki mężczyzna używa podstępu, by nakłonić ją do udziału w badaniu dotyczącym idealnego typu mężczyzny. Hye-rim nie zdaje sobie jednak sprawy, że prawdziwy eksperyment polega na uwodzeniu jej w tym samym czasie przez Soo-hyeona, jego brata Seung-chan Choia (Jinwoon) oraz pracownika kliniki, Ji-ho Wona (Joo-hyung Lee). Chociaż badanie ma na celu udowodnić, iż miłość nie istnieje, jego wynik może się okazać zupełnie inny.

studio
Joongang Tongyang Broadcasting Company (JTBC)
inne tytuły
Madam Angteuwan (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Korea Południowa
마담 앙트완 Korea Południowa
Więcej...

forum serialu Ma-dam Ang-teu-wan

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego serialu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.