PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742955}

Magicy

The Magicians
7,0 8 439
ocen
7,0 10 1 8439
Magicy
powrót do forum serialu Magicy

Co sądzicie o tej całej sytuacji z Penny x2 czyli naszym Pennym (40) i Pennym z linii 23. Podoba wam się ten wątek jak i fakt że Penny 23 zajął miejsce Penny'ego 40 w jego linii czasowej a ten przebywa w podziemiach i pracuje dla biblioteki? Czy wolelibyście może żeby Penny 40 powrócił do swojej normalnej roli?

Osobiście mam z tym problem. Penny 23 jest ciekawy, przeżył co innego niż Penny 40, jego relacja z Julią wydaje się mieć potencjał no i jest inny, ale jednak mam ogromną sympatię do Penny'ego 40 który był w serialu od początku i znajduje się w trójcy moich ulubionych postaci (wraz z Margo i Elliotem) i trochę mi go brakuje, nadal jest w serialu ale obecnie w 4 sezonie pojawia się rzadko i przebywa tylko w bibliotece. Mimo wszystko jestem ciekawy jak dalej z tym pójdą.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Trudno mi się go ogląda, bo jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego, że to tak naprawdę inna postać. Wolałabym, żeby go nie było. Poza tym, tego typu wątki nasuwają pytanie, czy nie będą tak robić częściej, co zniszczy postaci i ich sens, o moim przywiązaniu nie wspominając. Już lepiej, jak kogoś zamordują, jakkolwiek strasznie to nie brzmi.

Motyw z Elliotem jest trochę inny, ale na dłuższą metę też mnie zmęczy. Chociaż ogólnie uwielbiam serial. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones