PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770293}

Medyceusze: Władcy Florencji

Medici: Masters of Florence
7,5 3 381
ocen
7,5 10 1 3381
Medyceusze: Władcy Florencji
powrót do forum serialu Medyceusze: Władcy Florencji

Gra jak jest młoda potem żona i na końcu gra babcie już, normalnie babcia prawie młodsza jak wnuki, 2 sezon to dno totalne. Ogólnie na imdb, 2 sezon to jak by był osobny serial i nowy spis aktorów.

ocenił(a) serial na 10
boli_ma_bolec

Z tego co widziałam na twoim profilu, to "Koronę królów" oceniłeś na 10. Naprawdę uważasz, że ten gniot jest lepszy od "Medyceuszy"?! Zaznaczam, że chodzi mi o pierwszy sezon, gdyż drugiego nie oglądałam. Śmiechu warte jest samo porównywanie obu seriali. Chyba, że chodzi ci wyłącznie o to ,że króla Kazimierza gra dwóch aktorów: młodszy i starszy. Przecież ani jeden ani drugi odtwórca tej roli nie jest ani w połowie tak dobry jak Richard Madden. A Marta Bryła w roli królowej Anny to kpina totalna nie dość, że beztalencie to jeszcze brzydula. Co z tego że Contessinę w "Medyceuszach" gra jedna aktorka, skoro gra fantastycznie i jest bardzo urodziwa. że też nie wspomnę o stronie wizualnej , która w "Medyceuszach" jest olśniewająca, a w "koronie" biedniutka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones