PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329479}

Melancholia Haruhi Suzumiyi

Suzumiya Haruhi no Yūutsu
7,5 1 852
oceny
7,5 10 1 1852
Melancholia Haruhi Suzumiyi
powrót do forum serialu Melancholia Haruhi Suzumiyi

Seria 2009

ocenił(a) serial na 9

Hej, ogląd ktoś wychodzące nowe odcinki? Nie uważacie, że 5 powtórek wątku z zatrzymaniem czasu jest przesadą? Hmm, robi się irytująco. Nawet bardziej irytująco niż w przypadku Naruto, gdzie Sarutobi umierał przez 10 odcinków! A to była gruba przesada! Ma ktoś pojęcie, kiedy będzie finał Endless Eight?

ocenił(a) serial na 10
red_orange

Dopiero sie przymierzam do oglądania, ale 5 powtórek w tym serialu to nie przesada... On juz jest taki zakręcony, nie? ;-)

ocenił(a) serial na 9
Sqrchybyk

Owszem, ale ciężko to znieść trzęsąc się na krześle z niecierpliwości co nowego strzeli Haruhi do głowy i o co do cholery w tym chodzi? :D

ocenił(a) serial na 10
red_orange

Obejrzałem już... Wqrzające, owszem, ale... Taki już popieprzony ten serial jest.

ocenił(a) serial na 10
red_orange

No cóż, skończyło się na ośmiu odcinkach :P
Hmm... śmierć Sarutobiego była porównywalna ze śmiercią Boromira w
specjalnej edycji Władcy Pierścieni - czyż to nie klasyka? :D

ocenił(a) serial na 9
mszynisz

ooo, nie widziałam niestety filmów ze specjalnej edycji, ale jeśli faktycznie są porównywalne, to współczuję wszystkim fankom Boromira :D
Dłużyzny out!

ocenił(a) serial na 10
red_orange

I już seria 2009 za nami... Mam nadzieję, że na trzecią serię (bo musi być!) nie każą nam twórcy czekac kolejnych trzech lat.

ocenił(a) serial na 9
Sqrchybyk

Owszem, owszem, wydaje się naturalne, że 3. seria nastąpi, ale prawdopodobnie nie prędko :) Produkcja animacji nieco trwa... Ja czekam na następny projekt Shinichiro Watanabe, ale cóż, od Cowboy Bebop do Samurai Champloo minęło 6 lat. Cierpliwość wymagana!

red_orange

Te 8 odcinków "Endless Eight" miało swój urok. Mogliśmy chociaż w mikroskopijnym stopniu poczuć jak musiała się czuć Yuki przez ten czas (musiała tutaj przeczytać parę bibliotek w całości).
No i to też jest bardzo oryginalne. W innych serialach pętla czasu kończy się po jednym, góra dwóch odcinkach, a tu było ich osiem. Posmakowaliśmy tu pętli czasu w o wiele bardziej wkurzającej i irytującej porcji.

red_orange

To było straszne.myślałam juz ze powtarzanie czasu z wakacji nigdy się nie skończy! W każdym odcinku to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones