PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477417}

Mentalista

The Mentalist
7,8 62 709
ocen
7,8 10 1 62709
5,7 3
oceny krytyków
Mentalista
powrót do forum serialu Mentalista

Jane mi się po nocach śnił, teraz na 13 ulicy powtarzają "Mentalistę" , a ja znowu zaczynam mieć z nim sny. Nie wiem co ten główny bohater w sobie ma, ale chociaż mam 37 lat, to jestem nim mocno zauroczona. Normalnie, aż mi wstyd.

ocenił(a) serial na 9
kisha31

Mam to samo i choć nie śni mi się to ta postać zapada głęboko ....

kisha31

mam tak samo ;) oglądam całą serię po raz chyba 4, własnie na 13 ulicy. Najlepsze jest to, że w życiu bym nie zwróciła uwagi na blondyna (w dodatku farbowanego)

ocenił(a) serial na 8
kisha31

A z jakiej racji ten wstyd? Szczerze mówiąc też mnie to zauroczenie dopadło, jak tylko zaczęłam oglądać serial. Nie skończyłam go wtedy, teraz zacząłam od trzeciego sezonu i znowu się zauroczyłam :)

kisha31

Mam podobnie, rozpływam się za każdym razem gdy facet się uśmiechnie. No i inteligencja postaci którą gra a inteligencja to silny afrodyzjak :)

ocenił(a) serial na 9
kisha31

ufff, myślałam, że tylko ja jestem wariatką, której Patrick się po nocach śni

kisha31

ciekawi mnie jak to jest, że kobiety potrafią się tak fascynować aktorem / postacią z filmu, serialu. Jakoś nigdy mnie to nie spotkało w stosunku do jakiejś aktorki czy postaci przez nią granej (i nie nie jestem homo). Dla mnie to jest wręcz śmieszne Xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones