PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806764}
7,4 5
ocen
7,4 10 1 5
Mi Familia Perfecta
powrót do forum serialu Mi Familia Perfecta

Godna polecenia wciaga od 1 odcinka az do samego konca... Niestety Telemundo podjelo sie skrocenia serii, zamiast wyemitowania 94 odcinkow, zdecydowano aby zakonczyc na ok 60 odcinku.. a wszystko przez kiepskie wyniki ogladalnosci, w USA pasmo 8pm/7c okazalo sie gwozdziem do trumny dla Telemundo poprzednik #MiFamiliaPerfecta - serie biograficzna : " José José" z Alejandro de la Madrid pozostawil fatalny rating wraz z premierowym 1 odc (9 kwietnia) Mi Familia Perfecta nie wystartowala dobrze, jaka szkoda! Bo to jest to czego brakowalo w tv Mi Familia Perfecta to nie tylko historia rodziny dysfunkcyjnej odseparowanej matki od jej 5 dzieci, to takze milosc, romanse, zenska pilka nozna, watki dyskryminacji osob homoseksualnych (w mi familia perfecta jest watek Megan Summers i Génesis Pérez dwoch dziewczat grajacych w futbol zenski, ktore z czasem staja sie sobie blizsze i nie tylko sa przyjaciolkami) W jednym z odcinkiw baa mamy scene pocalunku Megan i Génesis tylko niestety Telemundo mocno ocenzurowalo scene pocalunku...Ale to jedna z moich ulubionych par w #mifamiliaperfecta
Mamy postacie : Marisol Guerrero glowna protagonistka (Gala Montes) , jej starszego brata José Maria Guerrero " el patas" (Jorge Luis Moreno) , siostre Rosa Guerrero (Laura Chimaras), brata blizniaka Julián Guerrero (Gabriel Tarantini), i mlodsza siostre Lili Guerrero (Ainhoa Paz) a takze szwagierka Ashley Johnson (Natasha Dominguez) ktora okaze sie jednym z czarnych charakterow (w walce o syna Maddox'a Guerrero Johnson), matka Irma Solis (Laura Flores) ktora deportowano, od paru lat skrywajaca sekret o synku Danielito ze zwiazku z mlodszym mezczyzna - Daniel'em (Francisco Rubio) potem juz mamy inne postacie prawna opiekunka nieletnich Guerrero a zarazem przyjaciolka Irma - Panchita (Beatriz Monroy). Pojawiaja sie pracownice socjalne Erika Ramirez (Sabrina Seara) ktora stanie sie czescia rodziny Guerrero wiazac sie z El Patas... A takze Alma Izaguirre (Veronica Schneider) ktora wraz z Guillermo (Rodrigo de la Rosa) beda usilowali rozdzielic zakochanych Erika i El Patas
Mamy takze Trenera Houston Fireflies Santiago de Vélez (Mauricio Henao) wielka milosc Marisol Guerrero, mamy tez rodzine Pérez Camila Pérez (Karla Monroig) mama Eddie'go i Génesis ktora los bardzo doswiadczy w dniu kiedy jej ukochany maz Tito zostanie zabity , a ona by zwiazac koniec z koncem zacznie prace wirtualnej prostytutki (moze by lepiej brzmialo okreslenie praca na erotycznym chat portalu), ale i tu Camila wpada w pulapke by zdobyc pieniadze na leczenie syna i prezent dla corki umawia sie na sex spotkanie za kase... Tito Pérez (JoseGuillermo Cortines) glowa rodziny Pérez, a zarazem tez przyjaciel rodziny Guerrero przez syna i jego bandyckie powiazania zostaje zabity, Eddie Pérez (Jerry Rivera Mendoza) syn Camila & Tito zakochany obsesyjnie w Marisol niestety bez wzajemnosci stanie sie mordeca i bandyta mszczac sie na mordercy swego ojca, wspolpracujac z Marcos (Enrique Montaño) wspolnie rabuja , okradaja sklepy itd..."Na na ludzi" Rosa Guerrero w pewnym etapie serialu jest zwiazana z Marcos'em do czasu kiedy to Antonia Cadenas (Daniela Navarro) zabija Marcos'a w obronie swojej meza Vicente Cadenas (Roberto Plantier) i swego sklepiku.. Génesis Pérez (Michelle de Andrade) corka Camila i TIto siostra Eddie'go...najlepsza przyjaciolka Marisol , ktora od poczatku z zainteresowaniem, wielka ciekawoscia zbliza sie do Megan Summers zbytnio i interesujac sie jej orientacja i ze jest (poczatkowo zacznie zadawac pytania, az tez nieumyslnie urazi Megan dyskryminujac ja)...az do dnia kiedy to Génesis i Megan rozmawiaja w jej domu i to Génesis przyznaje ze cos czuje do Megan ze zlosci sie kiedy ta jej nie wita, ze brakuje jej megan obecnosci...megan przyznaje ze i ona czuje to samo ale i ja przeprasza ze nigdy nie miala na celu sprawic aby ta czula sie skrepowana w jej obecnosci i w tym momencie przerwala im Camila matka Génesis... Mamy rodzine Johnson Dakota Johnson (Sonya Smith) matke Ashley i Tiffany Johnson a takze ich kuzyna Derrick Johnson
Dakota to kobieta bez wyksztalcenia Amerykanka ktora byla zwiazana z latynosem ale szczerze nienawidzaca Meksykanów (a glownie rodziny Guerrero) wywodzaca się z tzw " Redneck" od poczatku serii nie daje sobie w kasze dmuchac, nie wahajaca sie nawet wlasnej corki wyrzucic z domu, kiedy ta brata sie z rodzina Guerrero... Tiffany Johnson "TJ" Johnson (Michelle Taurel), Derrick Johnson (Anthony Alvarez) i poznajemy tez rodzicow Trenera Santiago rodzine de Vélez : Amparo i Miguel Ángel de Vélez... Amparo de Vélez (Coraima Torres) , Miguel Ángel (Juan Pablo Shuk) mamy tez postac dyrektorki Houston Fireflies Andrea Fox (Laura Vieira) a takze doktora Rafael (Ricardo Álamo) a takze postacie takie jak Sandy Ryan (Ana Gabriela Wolfermann) i Pénelope Diaz (Paulina Matos)... Co moge dodac? Obejrzalam dotychczas juz 51 odc tyle ile bylo wyemitowanych (liczac z odc z dnia 19.06.2018) i wciagnelam sie na maxa, i zaluje
ze mi familia perfecta jest juz na etapie ostatnich tygodni... Z zaciekawieniem czekam na kolejny odcinek... Polecam serie wszystkim tym, ktorym nie przeszkadza watek gry zenskiej pilki noznej....taka szkoda ze Telemundo nie wyemituje calosci, bo chcialoby sie wiecej obejrzec, a tu niestety serie dobiega ku koncowi...

ocenił(a) serial na 7
telemundo_novelera

Dzięki za większe wyjaśnienie o co chodzi w fabule :D piszesz, że miało być 94 odcinki, a będzie tylko 60, to znaczy, że urwą historię w połowie i nie dowiemy się co dalej? Najgorzej...
Ps. Rozumiem, że po polsku nie ma i pewnie nigdy nie będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones