PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337692}

Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś

My Friends Tigger & Pooh
5,2 328
ocen
5,2 10 1 328
Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś
powrót do forum serialu Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś

swietne

ocenił(a) serial na 8

serial dobry mozna rozwiqzywac zagadki

Heroes222

no nie

xxKasiurkaxx

Wiesz, tylko w Kubusia Puchatka nie chodzi o rozwiązywanie zagadek. To przyjazna, ciepła, serdeczna i rodzinna bajka o przygodach Puchatka i jego przyjaciół ze swobodnie przemycanymi radami życiowymi. Co do tego serialu: brak w nim tej magii obecnej w poprzednich produkcjach. Nie sposób nie przyznać, że całość jest tylko nieudanym (na szczęście nie kontynuowali tego) skokiem na kasę i żerowaniem na znanej i lubianej powieści. Można oczywiście by powrócić do korzeni i zrobić ładną bajkę z morałem i tradycyjną animacją (,,Kubuś i Przyjaciele") ale Disney wolał pójść na łatwiznę. W zasadzie całość jest tak mało ,,puchatkowe" , że zastąpienie Kubusia antropomorficzną żółwiem nic by nie zmieniło Do tego zastąpienie Krzysia jakąś dziewczynką - niewybaczalny błąd.

ocenił(a) serial na 7
kuperkowo

Najmocniej przepraszam, ale tutaj jest morał - pomaganie innym, logiczne myślenie czy kreatywne rozwiązywanie problemów. Skokiem na kasę może jest, ale mnie to nie przeszkadza. A co do Tosi - nawet jako dziecko nie miałem z nią większego problemu ( i od razu zaznaczam, że oglądałem ,,Nowe przygody Kubusia Puchatka'' i całą resztę ). Także nie ma co sie burzyć - gorsze seriale istnieję na tym świecie.

Rafiki_07

Może rzeczywiście moja poprzednia opinia była trochę nazbyt krytyczna (i od razu zaznaczam, że widziałem mało odcinków ) ale nadal uważam, że inne produkcję o Kubusiu Puchatku są lepsze od tego serialu. Mój główny zarzut nie był do treści (i morałów) a bardziej do formy, sposobu animacji i metodzie przedstawienia treści. Jestem za tym by przedstawiać nowe wersje znanych postaci, ale może po prostu książka i poprzedni produkcje o Puchatku postawiły poprzeczkę zbyt wysoko? Reasumując nie uważam, że serial przedstawia złe wartości, po prostu ja odczułem lekki niedosyt. Miałbym też zastrzeżenia do sposobu animacji (jak dla mnie taki sobie) , no i nie rozumiem braku Krzysia, a Tasia może i nie jest złą postacią ale nie jest w stanie go zastąpić. Dobrze, że serial stara się czegoś uczyć (to o czym pisałeś ) i to na pewno duży plus. Przepraszam jeśli byłem jednostronny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones