PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684500}

Cruel City

Moo-Jeong-Do-Si
8,0 326
ocen
8,0 10 1 326
Moo-Jeong-Do-Si
powrót do forum serialu Moo-Jeong-Do-Si

Fantastycznie się ogląda i przede wszystkim się nie dłuży i nie trzeba przewijać jak to nieraz trzeba z innymi postępować. Dobrze się biją, dobrze strzelają, dobrze wyglądają, ciekawa historia, tu niedopowiedzenie tam kolejne kłamstwo. Super ;)

ocenił(a) serial na 1
aneant89

a gdzie oglądasz i czy z polskimi napisami?

ocenił(a) serial na 10
ddaaniel

Oglądałam na good drama z eng napisami.

użytkownik usunięty
aneant89

Witam, mam pytanko: fabuła tego serialu zamyka się w dwudziestu odcinkach czy zapowiada się kontynuacja?

ocenił(a) serial na 10

Nie wiadomo nic. Zakończyło się niby w taki sposób, że nie ma co liczyć na kontynuację, ale "po napisach" jednak dano nam małą nadzieję, ale wątpię. Dramy żadko kiedy mają drugi sezon.

ocenił(a) serial na 9
aneant89

Z tego co słyszałam ma powstać film. Jednakże skończyło sie jak skończyło, więc ja stawiałabym, ze będzie to tak jak w przypadki IRIS zbiór posklejanych scen z dramy - taka fabuła dramy w pigułce....może przynajmniej z cenzura nie będą tak szaleć jak to miało miejsce w dramie:) Porozmazywane noże i tatuaże wyglądały dość zabawnie:D

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Ehhh, nie mogę do siebie dojść po finale :( Choć wiedziałam, jakie będzie zakończenie, to

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Safari ? Su ? Za dużo tego złego :(

Dobrze, że zostawili Nam otwartą furtkę i każdy może sobie dopowiedzieć zakończenie - ja, żeby nadmiernie się nie dołować dopowiedziałam sobie happy ending :P

Film ( jako kontynuację ) chętnie bym obejrzała. Nawet, gdyby zrobili z niej romantyczną historię z jednorożcami i tęczą za każdym rogiem :P byle tylko uleczyli me zmasakrowane serce :P

P.S. Zamazane noże też mnie rozbrajały, ale to jeszcze można było jakoś zdzierżyć ( choć i tak dla mnie to niezrozumiałe, przecież serial przeznaczony był dla widzów +15...), ale tatuaż ? Dobrze, że krwi na wardze nie zamazali :P

ocenił(a) serial na 10
anetka71

krew na wardze... :D

Ja co jakiś czas myslę o tej dramie, o zakończeniu, o moich refleksjach... Drama miała swój przekaz..

Licze, że powstanie film jako kontynuacja i mnie również nie przeszkadzają jednorożce srające tęczą jak to Dean z Supernatural raczył mówić :D

ocenił(a) serial na 10
aneant89

hahah, rzeczywiście krew na wardze zabrzmiała niejednoznacznie :P Takiej wargi na pewno by nie pokazali :P :P :P

Niech powstanie kontynuacja, nawet 5 minutowa, do tego czasu nie będę spokojnie spać po nocach :P

ocenił(a) serial na 10
anetka71

Wcale nie pomyślałam o tym o czym ty pomyślałaś :D Hahaha :) Ale masz rację, też można to tak rozumieć! :)

Też bym chciała, żeby zrobili kontynuację, ale szczerze w to wątpię.... ;(

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Haha, o matko wyszłam na zboczeńca :P LOL :P

hahaha

nie mogę :P

ocenił(a) serial na 10
anetka71

:) Zdarza się każdemu :) :D

Wracając do dramy to oglądałaś może jakąś w podobnym stylu? Wiesz policja, gangsterzy, miłość i takie tam ? :)

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Kontynuację,czego?Zakończenie jest takie.które nie pozwala na ciąg dalszy.Byłoby to na siłę.Poza tym kto chciałby to oglądać bez syna Doktora :(

ocenił(a) serial na 10
Seira_

Można zrobić z tego fantasy i ożywić Syna Doktorka! :)

Seira_

Dokładnie, bez niego film nie istnieje !!! :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones