PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 944
oceny
4,8 10 1 35944
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Halo.. Czy ktoś jeszcze ogląda ten serial ?! :) Gdzie są wszyscy stali bywalcy i komentujący? Nikt już nie śledzi "Na wspólnej"? :)

ocenił(a) serial na 6
malami132

Ja oglądam

malami132

To jedyny polski serial jaki oglądam. Ale ostatnio sie pogubilam. Kim jest ta Daria?

ocenił(a) serial na 6
siaqo

Córka Sławka

Najlepsiejsza1958

A czy Norbert skonsumował już związek z swoją dziewczyną ?

ocenił(a) serial na 6
friendsfan1

Tak, jakies 3 tygodnie temu po tym jak Gabi pokazala mu sie goła w szatni męskiej a on jej odmówił i Agata to widziała

ocenił(a) serial na 6
friendsfan1

https://www.youtube.com/watch?v=aUqLNSmss3g

malami132

Ja ostatnio zaczęłam zerkać po dłuższej przerwie :D oj będzie Marko miał romans z Natką :D

almost_happy

Chyba już im brakuje pomysłów skoro muszą wikłać w romans ostatnią porządną parę w tym serialu :)

ocenił(a) serial na 5
malami132

Heh, ja dawno nie oglądałam, mam zamiar wrócić i sprawdzić co się dzieje.

ocenił(a) serial na 5
_Phoebe_3

Obecnie każdy zdradza każdego, przez to mam coraz mniejszą ochotę oglądać ten serial.

ocenił(a) serial na 5
Insiles

Zgadza się. Młodzież też poszalała, Kuba ćpun, Berg haker, szkoda słów. Jeszcze tylko czekać aż Ula coś wywinie.

nathalie34

I znowu wątki - zapychacze typu Jerzy i jakże pasjonujące dzieje klubu fitness. W ostatnim czasie jedyny wątek w miarę nadający się do oglądania to właśnie ten o ćpaniu Kuby, reszta działa na mnie zamulająco. Po obejrzeniu sobotniej powtórki odcinków z całego tygodnia coraz częściej mam poczucie zmarnowanego czasu, bo praktycznie nic się nie dzieje. Twórcy serialu, jeżeli to czytacie - skupcie się na mecenasie Żbiku, bo to chyba ostatnia ciekawa postać w serialu, a jednocześnie od długiego czasu pomijana.

pilarp

Całkowicie popieram. Kuba w ogóle to najlepsza postać jeżeli chodzi o wiarygodność wśród aktorów dziecięcych/nastoletnich. Wątki są przeokrutnie nudne lub irytujące jak ten z Michaliną czy Kasią (która jest odpychająca). Żbik i jego matactwa to było coś na czego rozwiniecie autentycznie czekałem.

ocenił(a) serial na 5
BruceParker

Michał Mikołajczak odszedł z serialu. Szkoda, postać Żbika była jak dla mnie najbardziej interesująca. Natomiast jak widzę Beatkę i jej mężusia to mnie mdli. Do tego trudno zrozumieć co ona pod nosem mamrocze tak niewyraźnie mówi . Logopeda potrzeby od zaraz.

nathalie34

O ile jeszcze wątek męża Beaty jako złodzieja a potem perypetie z ojcem były jeszcze do wytrzymania tak te ostatnie szopki z kupnem dwóch mieszkań i wątkiem BDSM beznadzieja. Mnie w zasadzie na cały odcinek może interesuje jeden wątek a niekiedy żaden, także kiepski to świadczy o poziomie serialu. Teraz chyba najbardziej czekam na to co ukrywa ojciec tej nowej dziewczyny ze szkoły Danuty i czy ten nowy klient Weroniki faktycznie zamordował swoją żonę.

ocenił(a) serial na 5
BruceParker

Na bank kroi się romans Weroniki z tym nowym klientem.

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

niestety na to wygląda, a myślałam, że pogodzi się z Robertem..

malami132

Hej nie oglądałam wiele lat, ale ostatnio z nudów pare odcinkow i wciagnął mnie wątek - dlaczego ta kobieta ze szpitala chce udupić Kamila (o ile pamietam dobrze imie - lekarza) W dzisiejszym odcinku rozerwala sobie bluzke i sfingowała napaść seksualną z jego strony. Ktoś mi ułatwi i podpowie dlaczego to robi? Zemsta za coś?

ocenił(a) serial na 10
Holly85

Karina, dyrektorka szpitala wyraźnie się uczepiła Kamila. Na wyjeździe służbowym chciała pójść z nim do łóżka , Kamil od razu jej powiedział, że ma rodzinę i tylko ona się dla niego liczy . Idiotka ma urażoną dumę, że ją olał i teraz tak się na nim odgrywa.

Katie_26

Ok, dziękuję :) Wydaje się szurnięta psychicznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones