PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771714}
6,4 5 400
ocen
6,4 10 1 5400
Na noże
powrót do forum serialu Na noże

Jak to jest

użytkownik usunięty

że przy oglądaniu seriali ma się wrażenie, że aktorzy recytują z pamięci, a w amerykańskich aktorzy są tymi osobami, które grają. To nie kwestia znajomości języka widza. Są w końcu czasami tacy(bardzo sporadycznie, ale jednak), którzy nawet w pierwszej miłości pobijają poziom tych, co zagrali w 1 odcinku na noże.

użytkownik usunięty

no dobra, ksiazkiewicz gra naturalnie

reszta drewno, jakby posklejano film z ich rozmow

ocenił(a) serial na 6

Książkiewicz naturalna ? Ty sobie chyba żartujesz ? Dla mnie to dopiero "drewno " .

użytkownik usunięty
Cobros

na tle tego glownego bohatera wypada dobrze xD
trojka wygnancow najgorsza

ocenił(a) serial na 4

wszyscy są sztuczni i jakby nie przekonani do tego co mówią i robią w serialu. oprócz tego oczywiście mamy głownego bohatera, który ciągle zmienia kobiety i swoje życie ale pewnie później ustatkuje się z tą laską, która też z nimi gotuje (chyba Zuza). no niespodziewane! naprawde

użytkownik usunięty
zrodlana_woda

haha, dokladnie :D

zrodlana_woda

Dominika Kluźniak daje radę ;)

ocenił(a) serial na 4

Naturalnie wypada małżeństwo Nowaków, czyli Dominika Kluźniak i Piotr Głowacki. Według mnie to jedyne normalne postaci, która w jakiś sposób dźwigają te słabe dialogi i sprawiają wrażenie przyjemnych postaci, które nie w sposób nie lubić. Nie gwiazdorzą i nie robią takiej bufonady Zieliński. Ja go pamiętam ze świetnej roli Cygi z Odwróconych to aż mnie krew zalewa, że marnuje się w takich gówienkach. Ogólnie serialik bez szału, ale jakimś cudem obejrzałem w 2 dni 7 odcinków :V

Ciekawe to jest to, że ci sami aktorzy, którzy w serialach klepią niczym dzieci na szkolnych akademiach, w kinowych produkcjach pokazują, że grać potrafią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones