PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803061}

Na wodach północy

The North Water
7,4 7 648
ocen
7,4 10 1 7648
7,4 9
ocen krytyków
Na wodach północy
powrót do forum serialu Na wodach północy

Początek mocny, klimatu temu serialowi nie można odmówić. Wciąga od razu. Henry Drax to szaleniec, co Collin zrobił to czapki z głów, ale... tak poza tym?
Od połowy jakoś serial mi się ciągnął. Intryga okazała się moim zdaniem dość płytka jak na oczekiwania jakie miałem i wyszła troche wydmuszka?
Nadal uważam, że to dobry serial, ale szału nie ma. Jak dla mnie wart obejrzenia ze względu na Collina.

balldur

Ja dałem 8/10, ale po prawdzie dałbym 7+. Początek mega klimatyczny, postać Draxa taka żywa, idealnie wpasowująca się w czas i miejsce akcji. Finał jednak (generalnie od połowy 4 odcinka) nie bardzo już mi pasował do mrocznej historii jaką wykreowano wcześniej. Był taki sztampowy, jak z lekkiej przygodówki. Całość opowieści bardzo przypomina mi klimatem "Zjawę" z DiCaprio, ale tam końcówka poszła bardziej na żywioł. Tu nie za bardzo trzymało mnie napięcie, które opadło po powrocie Patricka do cywilizacji.

ocenił(a) serial na 8
balldur

Zdecydowanie więcej niż "ok", ale faktycznie na finał siadło trochę napięcie. Najlepsze momenty na statku jednak były, wraz z jego mrocznym i klaustrofobicznym klimatem. Później już z eskimosami trochę się to ciągnęło i postać głównego bohatera z ujawnioną przeszłością i bez reszty załogi to nie była już taka interesująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones