powrót do forum 1 sezonu
  • ixxert ocenił(a) ten serial na: 4

Takie właśnie cizie mizie, które się głównie wdzięczą przed kamerą, poza tym reszta aktorów to zupełne drewno, jogurtowy trochę się może jeszcze stara
    i na dodatek chyba procedural.
    Taki komediowo - nastolatkowy.
    Jakby w serialu była jakaś fabuła, ciąg zdarzeń, kierunek to chyba by było znacznie lepiej, a tak po 2-3 odcinkach raczej się oglądającym znudzi.

• shadow87 ocenił(a) ten serial na: 9

ixxert ja jestem po 3 i mi się podoba , jest z czego się pośmiać , no i serial ma fabułe i ma ciąg zdarzeń ...

• ixxert ocenił(a) ten serial na: 4

shadow87 Obejrzałem 2 odc - i bardzo słaby, jeszcze obejrze 3 i chyba wysiadam....

• ashu21 ocenił(a) ten serial na: 9

ixxert to nie oceniaj serialu, po kilku odcinkach. zostaw opinię, ale ocenę zachowaj dla siebie.

• ashu21 jakby co to nie oceniaj Hitlera, zyłes w tamtych czasach? znałes go osobiscie? to go nie oceniaj proste ! załosne xD

slipdog no, Hitler i historia jako argument w serialu i ocenie po kilku odcinkach... - żałosne ;)

• ashu21 ironia - sprawdź w słowniku co to znaczy dziecko :D

slipdog a Ty nie możesz mi wytłumaczyć? :D i dlaczego dziecko?

• ashu21 nie moge, bo cie nie znam, a przecież wtedy nie mozna komus tłumaczyc ni go oceniac hahaha dziecko

slipdog jeżeli tłumaczenie czegoś to wg. Ciebie ocenianie kogoś...
    a nazywanie kogoś "dzieckiem" to nieocenianie go...
    To "o ironio" ;)

• ashu21 jak mozesz tak mówić? przecież mnie nie znasz, wiec jak mozesz mnie oceniać hahaha, złapało sie dziecko w swoje urojenia :D