PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485618}

Nie igraj z aniołem

Cuidado con el ángel
7,3 6 559
ocen
7,3 10 1 6559
Nie igraj z aniołem
powrót do forum serialu Nie igraj z aniołem

Absurdów w filmie jest wiele, ale Ana Julia rodząca przez spodnie przebija wszystko...

Turtledove

dokładnie to samo pomyślałam :D właśnie za to kocham takie telenowele :D

Turtledove

Ha ha ha też mnie to dobiło...Idealny błąd na końcówkę którego nie da się nie zauważyć ...

Turtledove

Dzięki retrospekcjom mieliśmy okazję oglądać ten poród dwa razy - w 191 i 192 odcinku.

Może Mariciuj trochę zsunęła jej ten spodnie, tylko nie pokazali kamerą?
Nie wiem, próbuję znaleźć jakieś racjonalne wytłumaczenie ;)

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

Dziecko urodziło się czyściutkie (pociechy jako takiej nie pokazali, ale wnioskuję po bieli materiału, w które dziewczynka została owinięta po niezwykle krótkim porodzie mamusi), nie trzeba było przecinać pępowiny, a te spodnie to największy przebój, tego się logicznie nie da wytłumaczyć. Zapewne scenarzysta lekką rączką napisał "Ana Julia rodzi, Marichuy odbiera poród", a zmęczony reżyser był wściekły, że jeszcze nie dostał wypłaty. :)

ginger_girl

No i jeszcze w 192 odcinku Podczas gdy wszyscy Martwią się o Marichuy ,Rocio najlepsza przyjaciółeczka z ukochanym kuzynkiem Danielem grzeją się przy kominku z winkiem...Normalnie romantico ...zero przejęcia ,tylko Oni...

11koala19

Może scena "Rocio i Daniel przy kominku" miała być w innym momencie, ale reżyserowi czy montażyście pomyliła się kolejność scen :D

ginger_girl

Wystarczyło ubrać Anę Julię w sukienkę, i nie byłoby całego problemu. A tak to wyszło co wyszło - poród przez spodnie po pięciu stęknięciach.

ocenił(a) serial na 5
Didi_5

Zgadzam się. W ogóle cała końcówka filmu mi się nie podobała...te wstawki czy tam retrospekcje, tak, były bezsensu, bo jaki to ma cel? Moim zdaniem żaden. Równie dobrze nie musiałam oglądać wszystkich odcinków, bo całą telenowelę miała streszczoną w ostatnich odcinkach. Nie igraj z aniołem również oglądała moja mama, która tak samo jak i ja miała pod koniec już dość. Twórcy filmu mogli zrobić na prawdę piękne zakończenie w jednym odcinku, a nie przez 5 odcinków streszczać cały film i ze znudzeniem trzeba było czekać na dalszy ciąg wydarzeń. Wybaczcie moje żale, ale jakby nie było poświęciłam sporo czasu na film i oczekiwałam lepszego zakończenia, a tak pozostał mi mały niesmak...Pozdrawiam i teraz czekam na finał Burzy ;))

ocenił(a) serial na 4
Didi_5

Mogłaby być ubrana w sukienkę, ale to chyba kłóciłoby się z jej imidżem :D Przecież przez cały czas nosiła jedynie jeansy biodrówki i tę religijną, brokatową koszulkę, w którą mieściła się nawet będąc w ciąży.

ginger_girl

"Zapewne scenarzysta lekką rączką napisał "Ana Julia rodzi, Marichuy odbiera poród", a zmęczony reżyser był wściekły, że jeszcze nie dostał wypłaty. :)"
hahahaha mogło tak być :D

Potem, jak Mariciuj biegła z tym dzieckiem do JM, to w ogóle znikła głowa tego dziecka, było widać samo prześcieradło :D

ginger_girl

Dopiero zaczęłam oglądać i jeszcze nie doszłam do tego momentu ale jak przeczytałam ten komentaż to sobie wyobraziłam ze dziewczyna urodziła a dziecko jej nogawką "wypadło" :-P może dlatego takie czyste...??

Turtledove

Haha to moje pietwsze skojarzenie z ta telenowela xd

Turtledove

Hej a pamiętasz może w którym odcinku ten sędzia/ojciec dowiaduje się że Marichuy to jego córka i kiedy dowiaduje się że ta Estefania (co to w ogóle za imię...) nią nie jest. Chciała bym zobaczyć jego minę >:-)

ocenił(a) serial na 4
Tindela

Oglądałam tę telenowelę dwa lata temu, ale google podpowiada, że jest to odc. 48.

ginger_girl

Dzięki ;)
Że też sama nie pomyślałąm żeby zapytać Wujka Google :P

ocenił(a) serial na 4
Tindela

Spoko :D

Turtledove

Ja Ci dam inne absurdy:

- Juan Miquel w jeden rok przekwalifikowuje się z psychiatry na chirurga okulistę i na dodatek pozwalają mu tę operację przeprowadzać, nawet nie asystować, on sam to robił :D Ależ zdolniacha z niego!

- Zdjęcie bandaży temu ślepemu przy dziennym świetle, w przypadku Marichuy w półmroku, czyli jej oczy są ważne, ale u tego pierwszego już nie?

- Mały Juanito nie rośnie...

Kaya1456

- mały Juanito nie rośnie xD hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones