PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137926}

Nie z tego świata

Out of This World
7,3 758
ocen
7,3 10 1 758
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Pamiętam ten serial .. jak ja lubiłam go oglądać..
W sumie dużo wówczas seriali było i tez nie mogę niektórych sobie przypomnieć tytułów , ba znaleźć do ściągnięcia.. A staram sobie to pouzupełniać ;)

Justine_ich3

hej! napisz jakie już masz filmy czy seriale z dzieciństwa lub jakich nie możesz poszukać. Ja też staram się spisać swoje wspomnienia choć są takie które nie mogę znaleźć już od dłuuuuuuugiego czasu. Mam drugie konto 777temida_Animated z kreskówkami z mojego dzieciństwa (i nie tylko) choć zbieranie tytułów jeszcze trwa ;)

Justine_ich3

Czy kojarzysz może serial chyba anglojęzyczny z lat 80tych lub 90tych (raczej to drugie) leciał chyba na TVP1 lub 2 w latach 90tych, o dziewczynie która ukrywała w swoim pokoju chłopaka lub faceta z innej planety chyba, pamiętam że miał maszynę do przenoszenia się w czasie, między planetami i wymiarami taką ciasną, jasną chyba kulę niby ze szkła czy coś takiego, walczył z jakimiś złymi ludźmi i potworami, ich szefem była chyba babka. Coś na kształt Dr. Who ale ten pojazd się nie zgadza...

ocenił(a) serial na 9
777temida

ja tego serialu nie kojarze ale moze ten temat ci pomoze;)

http://www.filmweb.pl/forum/telewizja+i+seriale/Poszukuj%C4%99+tytu%C5%82%C3%B3w +bajek+z+mojego+dzieci%C5%84stwa.,544714

pozdro:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones