PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 470
ocen
8,1 10 1 94470
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Kontynuacja poprzedniego tematu, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Jest to miejsce, gdzie możemy wypowiadać się o wszystkim co związane jest (i nie) z SPN.
Więc nie krępować się i pisać co Wam leży na sercach i wątrobie.

Wielkimi krokami zbliża się mid-season finale (czyli finał pół-sezonu), którym w tym roku ma być odcinek 12x08 - premiera przewidziana jest na 8 grudnia - a tym samym zimowy hiatus. Będziemy musieli czekać 1,5 miesiąca na wznowienie emisji nowych odcinków, co zaplanowane jest na 26 stycznia 2017. I o ile nadal odcinki będą nadawane w czwartkowe wieczory, to pierwszy raz w ciągu ostatnich 12. sezonów, SPN będzie leciało o godzinie 8PM czasu amerykańskiego (czyli 2 nad ranem w piątek dla nas, jak ktoś lubi oglądać na żywo).

Odliczanie do kolejnego odcinka:
http://countdown.teamfreewill.net/

ocenił(a) serial na 7
Lexa17

Nie przeszkadza mi zbytnio, że mało Sama i Deana. Było ich już wystarczająco dużo przez tych trzynaście sezonów.

ocenił(a) serial na 8
Nimue__

Wiem, wiem.

Ale zawsze na Deana miło mi się patrzy, co poradzę.

P.S. Jakby się ktoś nie domyślił - właśnie zobaczyłam ten odcinek. Trochę na szybko ale co tam.

Nimue__

WItaj w Kubie Nimue...
Jednak co by nie mówić, to jednak jest historia Deana & Sama, więc akurat ich "nigdy za dużo"... Ale mam złe objawy, bo za cholerę nie pamiętam o czym był ostatni odcinek... Poprzedni z Roweną nie był taki zły, bo 1. Sam dostał po pysku, 2. Dean przez moment był szczęśliwy, 3. Chłopcy utknęli "przyklejeni do asfaltu" i oczywiście w związku z tym padły "ciepłe rodzinne słowa".

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Też cierpię na podobne objawy, o czym był poprzedni sezon? A Gabriela, ziołowego ogrodnika nie pamiętasz? Podobno się pojawił w ostatnim odcinku.

Fred89

taki był bidak poobijany, że ledwo go poznałam i stąd ta amnezja.

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Też musiałam dwa razy obejrzeć tę scenę, bo nie byłam pewna tego co widzę :)

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Dziewczynki, żeby nie wyjść bez pożegnania mówię oficjalne Do wiedzenia i wracam do pracy, mimo iż mi się bardzoooooooooo nie chce :P
Nie mam Nutelli dla Ruby, ale mam beczułki z alkoholem. Dwa w jednym! Ruby zje czekoladowe beczułki a Wy wypijcie alkohol ze środka
Do następnego spotkania Jak coś to zawsze możecie wysłać Lexę na FB, żeby mnie poszukała :D :D

ataner4791

Pa, pa. Możesz być pewna, że znowu cię tu przywołam.

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Do zobaczenia wkrótce :)

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Zaglądasz tu rzadziej niż ja hahahha! Jeśli Lexa nie da rady, pójdę tam osobiście i cię znajdę.

ocenił(a) serial na 8
Fred89

To groźba, Fred?

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Obietnica Ministra logiki i spraw jej przyległych.

Fred89

A jak Minister obieca to... to już jest sprawa rządowa.

ocenił(a) serial na 9
Fred89

To naprawdę zabrzmiało groźnie :P :P Mam wrażenie, ze kiedy Fred wpadnie na Facebooka to nie zostanie z tego miejsca kamień na kamieniu i zetrze go z powierzchni ziemi :o
A Ty Evo nie czuj się taka bezpieczna bo Ciebie też tam znajdzie i dostarczy do naszego bunkra :D :D

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Ok...

Sprawy organizacyjne.
Kto teraz pisze ''Anabellę''?

Jeśli ktoś się w czymś pogubił - proszę pytać.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Nie patrz w moją stronę, tylko tu sobie stoję. Trzeba złapać Ataner i Evo, bo od miesięcy się wymigują od pisania. Bardzo ciekawi mnie jak się rozwinie relacja Nimue i Robba, hahaha.

Fred89

Ja tam nie mam nic do powiedzenia, oprócz tego, że Lucek ma odciski na opuszkach palców, bo mu pstrykanie nie wychodzi... A nie wpadł na to, że Albańska Mafia jest w posiadaniu jego oryginalnej łaski... (nie żaden tam Michał 2.0 zza światów). Od tego jego pstrykania to mi się tylko różowe pompony w klapkach i włosy naelektryzowały, a sam łazi jak rudy rabarbar trafiony piorunem ;P

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Co ja? Co ja? Za mnie napisała Lexa, więc ja na razie mam odpuszczone :P Ja nie chcę pokazywać palcem czyja kolej teraz na pisanie :) :)

evo_33

Evo, kiedy coś napiszesz? Fani pytają ;D Trzeba dać im odpowiedź.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Ja stawiam na Robba.

Lexa17

Już prawie jest - ostatnie szlify... Tak czy siak Robb będzie potrzebny

evo_33

ps. Robb będzie bardzo potrzebny... Zresztą sami zobaczcie ;P

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Dziękujemy :)

Robb już myśli nad kontynuacją.

Lexa17

Super... Mam nadzieję, że sprawnie mu pójdzie - Lucek nie ma wprawy w siedzeniu pod zlewem ;P

Lexa17

Anabella jest teraz i tu:

"- Paskudny opoju obudź się!!!
Dean z dużym trudem rozkleił zaropiałe od dymu powieki. Nad sobą zobaczył czarny od spalonego torfu strop jakiejś izdebki. Przez niewielkie, zaślepione błoną ze świńskiego pęcherza okienko wpadał kujący promień światła. W polu widzenia pojawił się Crowley i pierzasty łeb kury Anabelli.
– Witamy wśród przytomnych! – zagrzmiał donośnie niewielki Szkot – Musisz wstawać, bo wdowa Callum obedrze mnie ze skóry!
– Czemu?
– Nie raczyła mi powiedzieć, tyko kazała w te pędy przyprowadzić do siebie.
– Czemu?
– Chyba się zaciąłeś matole… Tego mi nie powiedziała, tylko zagroziła, że zrobi z Anabelli rosół!
– A to brzmi niezwykle poważnie – Dean zaczął się śmiać.
– Nie rżyj. Tu chodzi o ciebie… "

Reszta do doczytania tutaj - https://szkockieopowiesci.wordpress.com/2018/03/02/perth-a-dokladnie-st-johnstou ne/#more-2015
"Hello Boys" czyli bracia Winchester - pojawiają się od rozdziału 10 - "To Szkocja" - https://szkockieopowiesci.wordpress.com/2017/02/05/to-szkocja/

ocenił(a) serial na 8
evo_33

+1

Polecam.

Lexa17

czyli nie jest złe... Lexa masz ochotę pojawić się na miejscu jako Aleksandra MacRuari z Smoczyca Tioram ?...

A co to jest Tioram? - https://www.zamki-szkocji.com/castle-tioram/

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Oczywiście :)

Zawsze i chętnie.
Nie musisz pytać.

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Nie wiem czy powinnaś być tak chętna, bo tam się szykują jakieś cierpienia i tortury dla Ciebie!
Crowley straszy :P :P

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Przeczytałam, zobaczyłam i poczułam ukłucie zawiści, że nasz Anabella nie ma takiej ładnej stronki :P
Ale teksty super, jak zawsze stajesz na wysokości zadania :)

ataner4791

Dzięki za ciepłe słowa Ataner :D ;P

Anabella musiałaby zostać przez kogoś zredagowana, bo tam w pewnym momencie jest dziura - czyli nasze pogaduszki urocze :D
No i jest cała masa zwykłych błędów w pisowni (jeśli by się ktoś przejmował tym przy publikacji blogu)
- Pod względem technicznym WordPress może mieć wielu redaktorów... więc myślcie na tym ;)

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

TU BYŁAM! ATANER
Takie zdanie można przeczytać wyryte przez nie jednego oszołoma na każdym historycznym obiekcie Dla potomności...
Czekałam, czekałam, ale się nie doczekałam na pozostałych :P
Porobiłam trochę za sztuczny tłum, ale nogi mnie już bolą i w gardle mi zaschło
Idę sobie... odchodzę... oddalam się... już mnie nie ma :)

ataner4791

he, hej... Ale kiedyś powrócisz tu?

ataner4791

Masowe ucieczki z fw po zniszczeniu naszych profili. A tak o niego dbałam! Miałam wszystko pięknie ułożone :(
No i ciepło się zrobiło, co tam będzie się w internetach siedzieć. Ale daję znak życia. Żyję.

Lexa17

Kto oglądał nowych Avengersów? Najlepsza część. Ale była rzeź...TEAM THOR!
Westworld wrócił, jeśli ktoś zapomniał. Supernatural nadal trwa i będzie trwał, jakby ktoś zapomniał...
Wyłączam się, pa pa.

RubySava

Też Team THOR - o jak ja lubię tego Blondasa.
SPN nawet coś ma się lepiej ostatnio.... Od jakiś 4 odcinków nie jest lepiej

ocenił(a) serial na 8
evo_33

A ja się wyłamię, bo jestem team THANOS. KILL THEM ALL!!!!!

Fred89

Że co???? Żartujesz, prawda?

RubySava

Wróć... "jest lepiej" (trzeba iść spać)

ocenił(a) serial na 8
evo_33

HAHA HA!

Lexa17

Kto zadzwoni do naszej Lexy? Temat się kończy :D Trzeba nowy założyć. Wiem, że wyjechała ale może ma sekundkę czasu i dostęp do internetu.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Już rozmawiam, poczekaj moment.

ocenił(a) serial na 8
Fred89

Mamy szczęście, Lexa ma zbyt dobre serce, żeby nas bez nowego tematu zostawić. Zaraz go zrobi i da link do niego tutaj, więc ostatnią wypowiedź zostawiamy jej.

Fred89

Dziewczyny ominie WAŻNY MOMENT :D

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Link do nowego tematu:

http://www.filmweb.pl/serial/Nie+z+tego+%C5%9Bwiata-2005-225833/discussion/Lu%C5 %BAne+rozmowy+wok%C3%B3%C5%82+Supernatural+%E2%80%93+czyli+o+wszystkim+i+o+niczy m.+Cz%C4%99%C5%9B%C4%87+VIII.,2999911

Zapraszamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones