PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794375}
6,4 4 410
ocen
6,4 10 1 4410
Nielegalni
powrót do forum serialu Nielegalni

Chaos, głupkowaty scenariusz, bezpłciowe role. Na siłę czytanie, bo ma być autentycznie przez ciągłe dialogi w obcych językach. Film bardzo słaby. Książkę czytałem, nie jest to wielka literatura, ale miała sens, logikę, wciągała. Serialu dalej nie będę oglądał, szkoda czasu, jest mnóstwo o wiele ciekawszych.

ocenił(a) serial na 3
Ivan_The_Maskarator

Fakt, zupełne pomieszanie z poplątaniem. Niemal każdą postać zmienili w stosunku do książki i to w bezsensowny sposób. Mimo wszystko obejrzę do końca, "może się rozkręci".

ocenił(a) serial na 4
adamcpdst

To jest w tym filmie najbardziej żenujące. Wszystko rozwodnione, rozmemłane i zdewaluowane.

ocenił(a) serial na 5
Ivan_The_Maskarator

No i jeszcze jedno, skupienie jest tylko na akcji w ogóle nie na postaciach i relacjach, dlatego trudno w te szpiegowskie więzi przyjaźni uwierzyć. Wątek małżeństwa Travisa całkowicie naiwny i nie wiem jak oni to zrobili ale irytujący. Poza tym ciężko się w tej fabule odnaleźć ( w książce też to zniechęcało). Za dużo też po rosyjsku..nie wiem po co, wcale to realizmu nie podnosi tylko utrudnia odbiór. Oglądam tylko dla Grzegorza Damięckiego i Andrzeja Seweryna, bo ciężko uwierzyć żeby z taką obsadą serial był do końca słaby.

ocenił(a) serial na 3
ela_krasuska

Fakt, niektóre role są dobre. Fajnie gra np. Marcin Czernik. Niemniej są też role irytujące, jak Agnieszka Grochowska, znowu w roli steranej życiem matki-Polki. Jej relacje z córką to chyba najbardziej żenujące momenty tego i tak słabego serialu. Damięcki też mnie trochę rozczarował, deklamuje swoje kwestie jakby połknął kij, ale chyba tak mu napisali rolę, że nie dało się nic więcej zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones