{"type":"film","id":847745,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Normal+People-2020-847745/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum 1 sezonu
 • walter_94 ocenił(a) ten serial na: 10

  Wow ! Szczęka na podłodze, dawno...albo chyba nawet nigdy nie miałem takiego doła po serialu. Czytałem książkę jakoś w lato i szczerze wydała mi się wtedy dobra ale bez szału, jednak po obejrzeniu serialu uważam co jest dość niespotykane że serial paradoksalnie pokazuje historię i emocje bohaterów lepiej niż pierwowzór. Serial skończyłem oglądać w czwartek proszę o polecenie jakiegoś dobrego serialu/filmu/książki który pomoże zapomnieć o "Normal People" bo do dzisiaj mi się to nie udało.

 • Suzen ocenił(a) ten serial na: 9

  walter_94 Rzadko trafia się coś tak autentycznego, co przenika i zostawia przemyślenia.                                 Podpinam się do prośby.

 • Suzen Fleabag

 • bad_kitty O tak zgodzę się, Fleabag warto nawet jeśli ten serial nie podobał się komuś

 • weran ocenił(a) ten serial na: 9

  Suzen Tak to prawda siedzi w głowie. Ostatnio tak bardzo poruszył mnie Tamte dni tamte noce

 • Suzen ocenił(a) ten serial na: 9

  weran A tak, dla mnie to jeden z tych filmów, które po czasie ma się ochotę zobaczyć jeszcze raz

 • frretto ocenił(a) ten serial na: 9

  weran Cześć, z wrażenia założyłam konto na filmwebie. Mam dokładnie takie same odczucia. Serial wbił w kanapę (w poręcz w metrze, w wiatę na przystanku, w lodówkę smażąc naleśniki o 1 w nocy). A ostatnio tak bardzo poruszył mnie film "Tamte dni, tamte noce" (nota bene ostatni film, który widziałam w kinie).

 • frretto Ja też z wrażenia założyłam tu konto! Dawno żaden film, serial czy książka nie zrobiły na mnie takiego wrażenia. Nie mogłam się uwolnić od serialu kiedy skończyłam go oglądać. Wprowadził mnie w taki podły nastrój a jednocześnie czułam to co czują bohaterowie. Ich kreacje są tak realistyczne że emocje aż przechodzą na widza. Książkę przeczytałam zaraz po obejrzeniu serialu. Mimo że znałam już historie to czytalam z zapartym tchem. Mogłam lepiej wyobrazić sobie bohaterów. Smuci mnie zakończenie... Na pocieszenie wyobrażam sobie szczęśliwy powrót Collena....Ta historia na długo zapadnie mi w pamięci.

 • paula28 ocenił(a) ten serial na: 8

  walter_94 Polecam Foodie Love, też HBO

 • corialote ocenił(a) ten serial na: 10

  walter_94 Ostatnio zbierałam szczękę z podłogi po Live na netfliksie, polecam z całego serca, jeśli chodzi o emocje jakie wywołuje oraz poziom produkcji i gry aktorskiej może się równać z Normal people :) To koreański serial, jednosezonowy

 • justyna_ferenc ocenił(a) ten serial na: 9

  walter_94 Polecam One day - film, podobne mijanie sie przez lata

 • MalaaaaMi ocenił(a) ten serial na: 8

  walter_94 Foodie Love to serial, który pomoże wypełnić pustkę, ale obawiam się, co potem ;)

 • GerwazyPompka ocenił(a) ten serial na: 10

  walter_94 Zdecydowanie się zgadzam z autorem posta. Mega dołująca rzecz, jeśli tylko chce się zrozumieć złożoność relacji dwojga młodych ludzi, które to relacje biorą się z pewnego kontekstu. Nie znam innego filmu czy serialu, który w tak dorosły i głęboki sposób porusza tak powszechnie trywializowany temat jak młodzieńcza miłość.

 • walter_94 Ja również się zgadzam. Ten serial był piękny w swojej prostocie i autentyczności, a relacja pomiędzy głównymi bohaterami i chemia ich łącząca została pokazana w naprawdę niezwykły sposób.
  Totalnie jest mi przykro, że skończyłem to oglądać. Zdecydowanie jest to jeden z seriali, które zostają w pamięci i aż zacząłem marzyć, by i mnie spotkała tego typu więź :D

 • Anexoza ocenił(a) ten serial na: 7

  walter_94 Spróbuj Genialna przyjaciółka na hbo - rownie mocno gra na emocjach, są one równie ambiwalentne, choc tam osią fabularną jest przyjaźń dwóch dziewczyn z robotniczego środowiska we Włoszech.

 • walter_94 Dla mnie ten serial też jest na maksa autentyczny, też mam doła który pogłębił się jeszcze bardziej po przeczytaniu komentarzy tych ludzi, którzy wykazali się kompletnym niezrozumieniem tematu, wręcz pogardą dla filmu. Dawno nie widziałem takich dobrych portretów psychologicznych i ciekawej relacji. Podobne uczucia wywołała we mnie "Nieznośna lekkość bytu", ale to książka. A i również polecam Fleabag.