PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285763}

Nowa szkoła króla

The Emperor's New School
7,4 6 621
ocen
7,4 10 1 6621
Nowa szkoła króla
powrót do forum serialu Nowa szkoła króla

Kreskówka zakończyła się na dwóch sezonach, a szkoda. Trzeciej części filmu raczej nie zrobią (już NSK2 nie była według mnie najwyższych lotów, w przeciwieństwie do części pierwszej, która była wspaniała), ale co do nowego sezonu szkoły, to bardzo chętnie bym go zobaczyła.

ocenił(a) serial na 9
Ivelise

Nie wiem czy potrafią jeszcze robić takie kreskówki ;) Nowa Szkoła Króla była genialna, ale teraz na DC lecą tylko jakieś słabe serialiki. Nie wiem czy tam w ogóle pojawia się jeszcze jakaś animacja. Mogli by przywrócić po prostu te starsze kreskówki.

natka17_1998

Ja z DC już wyrosłam, jednak Gravity Falls oglądam bardzo chętnie. Chyba jedna z niewielu serio dobrych kreskówek w ciągu ostatnich kilku lat. :) A tak poza tym to raczej nie wiem co tam teraz puszczają.

ocenił(a) serial na 9
Ivelise

Wiesz, ja oglądałabym nadal, gdyby nie to, że puszczają tam teraz same głupoty w postaci seriali aktorskich niskich lotów. Gravity Falls widziałam parę odcinków, bardzo fajne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones