Nowy papież (2020)
Nowy papież: Sezon 1 Nowy papież Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Nowy papież (2020)

Odcinek 1

59m
7,8 750
ocen
7,8 10 1 750
Nowy papież
powrót do forum s1e1

Jestem po pierwszych 2 odcinkach. Nie umywa to się do pierwszego sezonu. Nie wiem czy w ogóle jako wielki fan pierwszego sezonu pociągnę do końca ten serial, gdyż póki co to strata czasu. Przedłużone ujęcia i sceny niewiele wnoszące. W pierwszych dwóch odcinkach Jude Law pokazany jest przez 15 sekund jak leży umierający, w kolejnym odcinku chodzi jako "duch" może ze 3 krótkie sceny bez dialogów. Liczyłem na kontynuacje losów Młodego papieża :( Neonowe krzyże i tańcujące zakonnice w intro, gadanie o brexicie. To już nie jest to wg mnie.

ocenił(a) serial na 9
chance81

Pierwszego sezonu obejrzałem z dwa odcinki, tego też dwa ale czekam z niecierpliwością na następne. Najciekawiej nakręcony serial jaki widziałem, gra aktorska, muzyka... Póki co 10/10 bez dłuższego zastanawiania się, a pierwszemu sezonowi dam drugą szansę.

tadzikk666

Koniecznie musisz dać szansę. Pierwszy sezon pięknie rozwija się. No a drugi to przecież kontynuacja pierwszego. Niektóre wątki mogą być mniej zrozumiałe przez to

ocenił(a) serial na 3
chance81

powiem szczerze że ja utknęłam na końcówce 3 odcinka i nie wiem czy ruszę dalej. Przegadany na maxxa. Jedyny + to czołówka i kawałek z niej. Reszta zwyczajnie nie powala... A szkoda bo tak cholernie czekałam :(

ocenił(a) serial na 4
marcinka84

nie ma sensu. Serial nie ma żadnego zawiązania akcji i okazuje się stratą czasu. Nie polecam

chance81

Nie rozumiem tych wstawek migających , neonowych krzyży, tańczących, wyuzdanych zakonnic i muzyki klubowej

ocenił(a) serial na 6
chance81

W dwa dni obejrzałem. I okrutnie się zawiodłem. Strasznie słaby i miejscami wręcz żenujący.

ocenił(a) serial na 6
chance81

potwierdzam, wczoraj skończyłem i zakończenie tak srogo mnie rozczarowało, że mam ochotę wymazać ten serial z pamięci.

ocenił(a) serial na 5
chance81

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones