PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743745}

Odpowiednik

Counterpart
7,4 5 759
ocen
7,4 10 1 5759
Odpowiednik
powrót do forum serialu Odpowiednik

Sezon 2!

ocenił(a) serial na 8

Jak wyczytałem, w lutym w Berlinie (sceny plenerowe) ruszyła produkcja 2. sezonu, później ekipa ma przenieść się do Los Angeles, gdzie powstaje większość zdjęć we wnętrzach.
Do obsady dołączyła Betty Gabriel wcielająca się w postać agentki FBI Nayi Temple.

Emisja 10 odcinków spodziewana jest na początku 2019 roku.

ocenił(a) serial na 9
PrzemekLipski

J.K. Simmons powiedział, że liczy na co najmniej kilka sezonów. Drugi sezon da odpowiedzi tylko na część pytań.

ocenił(a) serial na 8
MoszeUsz

Wszystko zależy teraz od oglądalności 2 sezonu. Pierwszy miała 369 tysięcy co dawało mu 7 miejsce na 10 w Starz. Seriale z 4 i 6 miejsca zostały zakończone, a 5 cancela dostał. Chyba stacja zaufała twórcom.

ocenił(a) serial na 9
PrzemekLipski

Podobnie było w przypadku serialu Blunt Talk w tej telewizji. Pierwszy sezon miał słaba oglądalność, ale dostał drugi sezon, który okazał się ostatnim. Odpowiednik potrzebuje albo wzrostu widowni, albo nagród.

ocenił(a) serial na 9
PrzemekLipski

To świetna wiadomość. Intrygujący świat wykreowany w tym serialu wciągał mnie z odcinka na odcinek.

PrzemekLipski

Nie mogę się doczekać! Sezon zaczął się nieśpiesznie, ale w drugiej połowie działy się rzeczy niesamowite. A już szczególnie niesamowity jest J.K. Simmons. Oby serial zyskał popularność, bo zbrodnią byłoby tę historię pozostawić niedopowiedzianą.

ocenił(a) serial na 7
PrzemekLipski

2 sezon może być ostatnim, bo jest niska oglądalność w stacji. Poziom dramaturgiczny nie jest zbyt wysoki. Klimat i pomysł oraz gra aktorska - ok, ale scenarzyści nie są chyba z najwyższej półki. Czegoś brakuje. Szkoda, że historia ta urwie się po dwóch sezonach, ale niska oglądalność to straty dla stacji komercyjnej przecież. Nie ma zarobku, nie ma dalszych inwestycji.

ocenił(a) serial na 8
per333

Ja tam się cieszę oby zakończyli wszystkie watki w 2 sezonie. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
PrzemekLipski

Oby były max 2-3 sezony meczą mnie te wszystkie współczesne Dynastie. Serial nie musi miec 100 sezonów aby był dobry, wszyscy wiemy ze po 2-3 sezonie to już naciąganie wątków się zaczyna jeśli nie jest na podstawie wcześniej napisanej bardzo długiej powieści.

PrzemekLipski

Zwiastun drugiego sezonu! Premiera 9 grudnia.
https://www.youtube.com/watch?v=UlOO2SwQ-os
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones