PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99312}

On, ona i dzieciaki

My Wife and Kids
7,5 40 465
ocen
7,5 10 1 40465
7,7 3
oceny krytyków
On, ona i dzieciaki
powrót do forum serialu On, ona i dzieciaki

Początkowo nawet ten serial mnie śmieszył, a głupota nie rzucała się tak w oczy, jednak z biegiem czasu robił się coraz głupszy, aktorzy coraz sztuczniejsi, Janet denerwująca, rozpieszczona i obleśna z tą swoją gadką o seksie, Kyle staje się z biegiem czasu supermanem, idealnym w każdej możliwej dziedzinie, jego synalek osiąga szczyt debilizmu, a serial ląduje na dnie, kiedy pojawia się wnuk, synowa wraz ze swymi tragicznie prymitywnymi rodzicami. Najlepszą postacią jest inteligentny Franklin, bo nawet ta mała robi się pod koniec denerwująca podobnie jak jej coraz głupsza, sztucznie grająca starsza siostra. Pomijam już ordynarne podteksty i sytuacje rasistowskie - zawsze głupim, brzydkim bohaterem, tudzież służącym,podwładnym jest biały człowiek.

ulifont

Ja nawet nie pamiętam czy i kiedy ten serial mnie śmieszył - na szczęście już nigdzie się na niego nie natykam. Sztuczność fabuły, karykaturalne postacie, dziwaczne gagi (napisałabym "nieśmieszne" - ale biorę pod uwagę, że ktoś może mieć zupełnie inne niż ja poczucie humoru). Przerysowana, przekoloryzowana papka - dokładnie tak jak piszesz - z supermanem "głową rodziny", rozpieszczoną mamuśką, karykaturalnie głupimi dziećmi i drugoplanowymi (anty)bohaterami. Nie wiem do dziś - a parę razy nad tym myślałam po obejrzeniu odcinka - do jakiej widowni ten serial jest kierowany. Może to zamerykanizowany do granic możliwości humor, który tutaj do nas nie trafia?

ocenił(a) serial na 5
ulifont

Też mam takie odczucie, swojego czasu zabawny, niestety większość scen jest sztuczna robiona na siłę,
tysiąc razy lepszy od tego serialu jest przykładowo serial "rozpalić cleveland", tam wszystko idzie płynnie,
tutaj mamy natomiast zlepek niezwiązanych ze sobą scen, które tworzą odcinek.

ocenił(a) serial na 3
Eddie1

Rozpalić Cleveland mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, myślałem, że będzie to serial skierowany głównie dla sfrustrowanych kobiet czy feministek, a on może zarówno śmieszyć nastolatka jak i emeryta.

Eddie1

Lubię oba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones