PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31450}

Millennium

7,8 3 227
ocen
7,8 10 1 3227
Millennium
powrót do forum serialu Millennium

Przypadkiem trafiłem na piosenkę "Love is Blue" Paula Mauriata ? oczywiście natychmiast sobie ściągnąłem. Słucham jej teraz niemal bez przerwy, kiedy tylko siedzę przy kompajnie i od razu przypomina mi się klimat Millenium! A szczególnie odcinki z Lucy Butler :)

W zasadzie nie oglądam seriali, czasami z sentymentu looknę na powtórkę X Files, ale muszę powiedzieć, że Millenium to była wyższa szkoła jazdy. W porównaniu do Archiwum co najmniej piętro wyżej, jeśli nie dwa. Oczywiście też zdarzały się gorsze odcinki, jednak generalnie kiedyś na żaden film w tygodniu tak nie czekałem, jak na odcinek Millenium. Jeśli przegapiłem, to szlag mnie trafiał, jak nie przymierzając jakiegoś widza M jak Małość, dosłownie.
Mroczny klimat, muzyka, świetnie dobrany główny bohater (z ładną żoną), czasem akcenty humorystyczne (odcinek z demonami w barze, nawiązania do Muldera i Scully) i te charakterystyczne rozjaśnienia i ściemnienia obrazu. No poezja ...

Jedyny serial, któremu dam 10/10.

Czemu tego nigdzie nie powtarzają???

ocenił(a) serial na 9
Martinn

Oj powtarzają, leci późnym wieczorem na Polsacie. :)

Wczoraj był świetny odcinek o mordercy zabijającym tak, jak na filmach, w których grają aktorzy... :)

ocenił(a) serial na 9
freepick

A propo wiesz jaki tytuł ma piosenka z czołówki serialu? ;)

ocenił(a) serial na 10
freepick

to cudo http://www.youtube.com/watch?v=NwYPAk40beE ?
Mark Snow, a tytuł chyba "Millenium Theme" czy może Opening Theme - jakoś tak

ocenił(a) serial na 9
Martinn

Thank You soooo much! ;)

Nie sądziłem, że jeszcze na YT to będzie, to dość stary serial.

ocenił(a) serial na 8
Martinn

tak beznadziejnego muzaka dawno nie slyszalem.
koszmar.

użytkownik usunięty
schiz

teraz wyobraź sobie, że siedzisz zamknięty w piwnicy, nie wiesz co się z tobą stanie, a Lucy katuje cię bez przerwy tym utworem ;)

ocenił(a) serial na 8

tortura gorsza niz rozciaganie kołem!

schiz

O to chodziło. O "przeciętność".

ocenił(a) serial na 10
Martinn

dzieki szukalem tego :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones