PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31450}

Millennium

7,8 3 228
ocen
7,8 10 1 3228
Millennium
powrót do forum serialu Millennium

Magia serialu.

ocenił(a) serial na 7

Tak z ciekawości chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ogląda aktualnie "Millenium" bo po tym forum jak i paru innych stwierdzam, że magia serialu wygasła.
Aktualnie zakończyłem pierwszy sezon i zacząłem drugi - no i robi się ciekawie(j)... ;]

ocenił(a) serial na 9
Peter_Kurten

Ja zacząłem go ponownie oglądać:) Rewelacja!Jestem w połowie 1. sezonu.
Szkoda, że wtedy co go emitowano na tvn czy tv4 (niepamiętam), to nie był tak rozreklamowany, przez co stał się mało znany. Teraz jak "Millennium" dzięki moim zachętom oglądają znajomi, to są zachwyceni i zdziwieni, że to taki stary serial i że nic o nim nie słyszeli!

ocenił(a) serial na 10
Peter_Kurten

ja jestem w trakcie...
wczoraj obejrzalem 3 odc 3 sezonu...
niebezpiecznie zblizam sie do konca.. .szkoda. chcialbym zeby sie nigdy nie konczyl...
wspaniale dzielo....
.

vulthoom

ja na razie jestem w polowie pierwszego i tz jestem zachwycony, ale jedna rzecz mnie razi, czyli dar franka.
mogli by to pominac. jednakze mimo tego serial jest rewelacyjny

ocenił(a) serial na 8
emu_

pominac dar franka ????
buhaha!
na tym opiera sie cały sens serialu, wiec nie ośmieszaj sie!

schiz

serial nie opiera sie na jego darze. To jest tylko ciekawy element tego serialu, ktorego moglo by nie być.
tak na marginesie chlopcze, nie uzywaj zdan, ktorych nie rozumiesz!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

pewnie tak ?! :)

ocenił(a) serial na 10
emu_

emu_ : po czesci sie zgadzam, ze momentami dar Franka drazni. .. nagle wszystko wie. . ale z drugiej strony to tez urok. ..w koncu ma dar. .. ;]

ocenił(a) serial na 10
emu_

i pewnie gdyby nie dar połowy serialu by nie było.. bo niby dlaczego zwykłym byłym agentem FBi miałby się szatan interesować?:)

ocenił(a) serial na 10
zarazzapomnelogin

nie uwazam , ze powinno go nie byc (daru).. tylko w niektorych odcinkach czulem pewien niedosyt , kiedy Frank odkrywal cos czego ja nie moglem >> (moze to zazdrosc >>) . ..
ale to nie zmienia faktu, ze uwazam serial za bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 10
vulthoom

najlepszy:) jak dla mnie. Przez niesamowitą atmosferę dar Franka traktowałam jak cos normalnego.
Plus chyba jedyna rola dziecięca, która mnie nie drażniła i świetne postacie kobiece. Szkoda , że później nie pojawiło sie nic na miare tego serialu. I szkoda, że nie ma trzeciego sezonu do kupienia na DVD w Polsce.

ocenił(a) serial na 10
zarazzapomnelogin

z kobiet najbardziej mnie urzekła niesamowita Lucy Butler . ..;]. . szczegolnie w odcinku A room with no view . no i ta muzyka. . ten odcinek obejrzalem jako pierwszy z calego serialu jeszcze w tv. ..zostal mi w pamieci i po jakims czasie postanowilem obejrzec calosc.. .i uczucie nie zawiodlo.

ocenił(a) serial na 10
vulthoom

Lucy Butler- strach się bać.. :) zabieram się do kolejnego maratonu z millennium- po tych rozmowach nabrałam na taki seans niezwykłej ochoty, a że kilka lat minęło, to pare kwestii sobie odświeżę :)

ocenił(a) serial na 8
vulthoom

sam Lance/Frank przyznal, że jej nie lubił i bał sie jej, bo emanowała złem, także poza planem.

zainteresowanych kampanią powrotu 4ej serii lub filmu kieruje:
http://www.backtofrankblack.com/

ocenił(a) serial na 10
schiz

oo. .to ciekawe (o Lucy...)
. .a 4 seria...to by bylo piekne. zeby tylko Frank nie zamienil swojego czirokeza czerwonego na cos innego }

ocenił(a) serial na 8
vulthoom

czirokeza czerwonego? co to? auto?

ocenił(a) serial na 10
schiz

tak. . Jeep Cherokee XJ }

ocenił(a) serial na 8
vulthoom

dla mnie Frank mógłby jeździć żółtym zaporożcem...
bez znaczenia.

ocenił(a) serial na 10
schiz

jakby od tego mialo zalezec powstanie 4 serii to moglby i z buta pomykac. ..
to nie bylo tak calkiem na powaznie. .. choc ten czirokez byl pewnym elementem calosci ..

ocenił(a) serial na 8
vulthoom

wiadomo ze to nie na powaznie.
lance byl analfabeta majac lat 16.
obslugi pc tez uczyl sie z wielka trudnoscia.
do jego chudej postury maluch by pasował a nie jeep.

schiz

ta 4 seria, a potem zrobia pelnometrazowy film, ktory tak naprawde bedzie saga.

zarazzapomnelogin

niestety nie ma serialu podobnego do millenium, ktory laczy ze soba thriller z horrorem. Jednakze serial, ktory rownie mnie uzekl (nawiasem uwazam go za najlepszy serial jaki kiedykolwiek wyszedl) to Fringe. Czasem pojawia sie jakis odcinek, ktory jest w klimacie millenium.

ocenił(a) serial na 10
emu_

hmm ja próbowałam oglądać Fringe, ale całkowicie mi nie podszedł.. niby tematyka ta, dobra obsada ale cos mi nie pasuje.. szkoda bo ma więcej sezonów, więc byłoby co oglądać:)

ocenił(a) serial na 10
zarazzapomnelogin

a mnei brat wlasnie na to nakreca i zachwala Fringe... . .. ale jakos nie moge sie zdecydowac . ..kiedys moze dojdzie do tego. ..
no a odswierzenie millennium tez mnie korci >] , ..
rowniez rusze z X filesami od 1 sezonu. ..

vulthoom

no moi znajom tez nie umieli sie przekonac, dwoch z nich musiało wziasc R w pracy :).
Wlasnie tez odswiezam x-filsy i jestem w polowie 6 sezonu. Lezka w oku.

ocenił(a) serial na 9
emu_

o tak fringe! dziekuje ci zaten wpis! dzieki temu wiem, ze nie postradalam zmyslow! serial niedoceniony, niezauwazony, a szkoda. bardzo szkoda.

ajtusia

Nie ma za co :)

ocenił(a) serial na 8
emu_

co ja tam napisalem ze blokowali

schiz

tak to już jest jak się nie wie co pisze

Peter_Kurten

Jakiś czas temu kupiłem dvd z wszystkimi seriami i oglądam :) Aktualnie trzecia seria, której nie widziałem w tv, bo wtedy tvn zawiesił emisję, a wznowienie bodaj na tv4 przegapiłem. Inna sprawa, że niestety trzecia seria wyraźnie gorsza od dwóch pierwszych (ma się wrażenie, że na siłę zaczęto pchać to w stronę klona Archiwum X).

To, co dopiero teraz w pełni doceniłem w dwóch pierwszych sezonach Millennium, to jeden z najlepszych wątków rodzinnych, jaki kiedykoliwek widziałem w serialu 'nadrzeczywistym' - autenycznie interesujący, emocjonujący, dobrze zagrany i świetnie połączony z treścią serialu (dla kontrastu od razu przypomina mi się Jericho, gdzie wątków rodzinnych było od groma, a wszysktkie celowały w jednym - w zniechęcaniu do dalszego oglądania).

ocenił(a) serial na 9
Mateusz_8

Mateusz 8 podaj meila jkbys mogl , mam jedno pytanie.

ocenił(a) serial na 8
louiscyphre

srakadupa@millennium.com

Peter_Kurten

jestem na końcu 1wszego sezonu, trochę odstaje od archiwum X, jednak w archiwum był ten klimat, ale serialik spoko, dużo mroku i to jest fajne, mam nadzieję że drugi sezon będzie lepszy albo co najmniej taki sam jak pierwszy

Peter_Kurten

ja oglądam

ocenił(a) serial na 8
Peter_Kurten

Owszem, ogląda się.

ocenił(a) serial na 9
Floyt

Wracam do tego serialu co parę lat.

ocenił(a) serial na 8
laclaire

Mam tak samo. Co kilka lat oglądam ten świetny serial.

ocenił(a) serial na 5
Peter_Kurten

Drugi sezon jest żenująco głupi. Gdyby nie to, iż podobno sezon trzeci powraca do tego, co prezentował pierwszy, to drugi bym w ogóle sobie odpuścił.

Nie dość, że koncepcję serialu zmieniono, fatalnie, nie dość, że w każdym odcinku ilość debilizmów powala, to jeszcze okazuje się, że występują to aktorskie miernoty.

ocenił(a) serial na 6
marscorpio

Miałki ten 3 sezon jak cholera, drugi jeszcze jeszcze gdzieś tam, miejscami trzymał za jajka, ale lekko i niepewnie. 3 to już totalna klapa. Jeśli przez pół sezonu, jedna z głównych postaci wciąż i wciąż gdzieś tam powtarza, że będzie próbowała ponownie werbować głównego, to nie rozumiem skąd takie podchody. Serial wydaje się totalnie niedokończony, przez co traci na wartości. Przez jakiś czas wydawało mi się, że 3 sezon to jakiś nędzny zlepek z pozostałości po director's cut i tak chyba jest.

Może wrócę do niego za jakiś czas, ale raczej pominę 3 sezon szerokim łukiem.
Mam wrażenie, że większość z Was trzyma bardziej nostalgiczne podejście, bo serial jest z dziewięćdziesiątasów, niźli rzeczywistego zajarania nim.

ocenił(a) serial na 8
stavanger_sverd

Nie, trzyma nas przede wszystkim klimat. KLIMAT. Kapitalny klimat. I ta nutka tajemnicy. A samo intro dla muzyki lubie sobie zapuścić na YT.

ocenił(a) serial na 6
Peter_Kurten

Peter, widzę, że ktoś tu był też zajarany Gliną, co? ;)

ocenił(a) serial na 7
stavanger_sverd

zgadza się ;]

Peter_Kurten

magia trwa - finał 2 sezonu mistrzostwo świata!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Genral_Film

A my z małżonką znów sobie odświeżamy - 1 sezon rządzi ;) Nie ma to jak Bob Bletcher, Yellow House i Lucy Butler na dokładkę :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones