PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31450}

Millennium

7,8 3 228
ocen
7,8 10 1 3228
Millennium
powrót do forum serialu Millennium

W przypadku tego serialu sprawdza się to powiedzenie, niestety serial z biegiem odcinków staje się nudny i schematyczny. Klimat pierwszego sezonu jest bardzo dobry. Mrok, mrok i jeszcze raz mrok, ciekawe postacie morderców, sprawy i dochodzenia Franka. Drugi sezon z biegiem odcinków schodzi na psy, odcinki coraz bardziej przesiąkają religijną papką, diabełkami i innym paranormalnym gównem, które nie dość, że nudzi to jeszcze śmieszy. Zdecydowanie brakuje przygnębiającego i ciężkiego klimatu, który był esencją pierwszego sezonu. Krótko mówiąc zawiodłem się na drugim sezonie dlatego do trzeciego nie podchodzę, bo pewnie jest w tej samej konwencji. Oceniając pierwsze dwa sezony za pierwszy dałbym 9/10, za drugi 5/10. Łącznie serial zasługuje spokojnie na mocną szósteczkę.

ocenił(a) serial na 7
800dpi

Jeśli 2 sezon Tobie nie podszedł, to za 3-ci nawet się zabieraj... Serial świetnie wystartował - mrok, klimat, atmosfera - ale po pierwszym sezonie Carter i Spotnitz zrezygnowali ze względu na zobowiązania wobec X-Files; serial przejął Wong z Morganem, zmienili konwencję serialu na jakieś teorie spiskowe przeplatające się z historyjkami o niczym, w których gubiły się naprawdę dobre odcinki; trzeci zaś sezon to po prostu tragedia... większość odcinków o dupie maryny, finał bardzo słaby; na necie można znaleźć wywiad z Lance'm Henriksenem, w którym aktor wspomina jak bardzo próbował walczyć z tą zmianą klimatu w drugim sezonie /nawet rozważał odejście ale ostatecznie podpisane zobowiązania go zatrzymały/; był bardzo niezadowolony z jakości drugiego sezonu, bo jak sam twierdził takie historie to powinny być w x-files a nie w millennium; trzeci zaś sezon chyba nawet zostawił bez komentarza. Niewykorzystany potencjał i tyle.

ste

dokładnie, tak jak piszesz, byłem zawiedziony drugim sezonem i ledwo co dobrnąłem do końca i widzę, że dobrze zrobiłem nie oglądając dalej, bo serial jeszcze bardziej stracił by w moich oczach. Racja- Niewykorzystany potencjał...

ste

Taki już "serio ostatni" odcinek Millennium był w 7 sezonie "X-Files", gdy Mulder i Scully prosili Franka o pomoc w śledztwie.

ocenił(a) serial na 6
napruto

Czy mógłbyś podac konkretny odcinek ? Chętnie go obejrzę !

ocenił(a) serial na 7
Christophorvs

4 odcinek 7 sezonu "Millennium".

ocenił(a) serial na 6
ste

Podziękował !

Christophorvs

I jak się podobało? Bo mi ten cholerny odcinek zaspoilerował serial "Millennium" -.-

ocenił(a) serial na 6
napruto

Niestety u mnie było zupełnie inaczej bo ja już byłem w trakcie oglądania 3 sezonu. Tak więc zaserwowałem sobie mega spoiler. Bywa ! Tak czy siak dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones