{"type":"film","id":839052,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Outer+Banks-2020-839052/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum 2 sezonu
 • ywbo ocenił(a) ten serial na: 7

  Tak patrze na te oceny gry aktorskiej i jestem zdziwiona, że Drew Starkey (serialowy Rafe) ma zaledwie ponad 7. Jego gra aktorska w drugim sezonie jest FENOMENALNA

 • Rrouge ocenił(a) ten serial na: 8

  ywbo Choć gardzę nim niesamowicie i nienawidzę całym sobą to to tylko dowodzi jak rewelacyjnie aktorska odgrywa tę rolę więc się zgadzam.

 • ALEXA_456 ocenił(a) ten serial na: 8

  ywbo Możliwe, że na ocenę gry aktorskiej ma wpływ to, że odgrywa rolę złego charakteru. Zgadzam się z tobą. Drew Starkey fenomenalnie wykreował postać Rafe'a na ekranie, gra aktorska na wysokim poziomie.

 • Rrouge ocenił(a) ten serial na: 8

  ALEXA_456 Coś w to wątpię, czarne charaktery bardzo często mają bardzo wysoką ocenę aktorską, myślę że po prostu większa część osób oceniła obsadę po 1 sezonie i nie zmienia po 2, a w 1 to Drew jakoś bardzo mnie nie zachwycił, dopiero w tym sezonie, choć nadal nie jest moją ulubioną osobą z obsady to uważam że naprawdę rewelacyjnie się w nim spisał i dałem mu wyższą ocenę, ale trochę idzie w górę, Warda już przebił.

 • Nemolaires ocenił(a) ten serial na: 4

  ywbo Ja jestem zdziwiony, że serial ma ocenę 7,3.

 • mate21 ocenił(a) ten serial na: 7

  ywbo Nie mogę się napatrzeć w tym serialu na Cline i jej grę...chociaż w jej przypadku uroda może zamaskować niedoskonałości w grze ;)