PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36697}

Północ - Południe III

Heaven & Hell: North & South, Book III
6,7 1 186
ocen
6,7 10 1 1186
Północ Południe III
powrót do forum serialu Północ - Południe III

Nie wiem jak wy, ale ja jakoś nie mogę do końca ogarnąć tego, że się w sobie zakochali i na koniec zostali razem, by odbudować Mont Royal. W zasadzie to widziałam jedynie finałowy odcinek 3 serii i nie do końca łapię o co chodziło. Ile czasu minęło od śmierci Orry'ego i Konstancji, do chwili w której między Georgem a Madeline zaczęło, coś się dziać? I jak to się zaczęło?

HotChocolate90

Jest na YT ale ja nie będę oglądać bez Swayze. Szkoda że nie zagrał w III serii a już miłość Hazarda i Madeline to brukowa historyjka.

ocenił(a) serial na 2
HotChocolate90

Madeleine w serialu zaczęła się ślinić na widok Georga praktycznie od razu po śmierci Orrego, wystarczyło, że przyjechał jej pomóc i zdjął koszulę XD Georga też coś wtedy zaswędziało. Na tyle, że ledwo Bent ubił mu żonę, ten w amory do Madeleine. W serialu zrobili z tego taki kicz i żałość, że aż przecierałam oczy ze zdumienia. Być może to wina tego, że 3 seria ma zaledwie 3 odcinki i tempo jest zbyt duże, nie ma tła dla tego romansu i wyszło tragicznie. Lepiej było tego nie kręcić.

SophieBarber

Taak. George od razu do niej pojechał, a ona uśmiechnięta zajęta jakimś kołem wodnym. Bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones