PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685668}

Pan Avila

Sr. Ávila
7,3 377
ocen
7,3 10 1 377
Pan Avila
powrót do forum serialu Pan Avila

Dzisiaj obejrzałam ostatni odcinek 3 sezonu. Niestety nie będzie kontynuacji z powodu znanego tym, którzy dotarli do końca trzeciego sezonu. Szkoda.

ocenił(a) serial na 8
shirley1948

Właśnie przeczytałem o początkach realizacji sezonu 4, chociaż sam jestem dopiero w połowie 3.

ocenił(a) serial na 8
le5szek

Dzięki za wspaniałą wiadomość- pozdrawiam
Shirley

ocenił(a) serial na 8
shirley1948

Dobrze, że powstal sezon 4; jestem po ostatnim odcinku i mogę z pełnym przekonaniem powiedziec ,ze to już definitywnie konie serialu. A szkoda.

le5szek

gdzie przeczytałeś? Bo zakończenie 3 serii troszkę mnie zirytowało :)

ocenił(a) serial na 8
Gertan

todotvnews.com/Fourth-and-Final Season...

ocenił(a) serial na 8
le5szek

co z tym 4 sezonem, bo jeśli go nie będzie to zakończenie 3 sezonu jest trochę bez sensu. Poza tym wiele spraw zostało niewyjaśnionych. Widać, że planowano kolejne sezony. Jednak tu na Filmwebie serial jest już zakończony :(

ocenił(a) serial na 8
Dorma

http://www.todotvnews.com/news/Fourth-and-Final-Season-of-Sr-avila-in-the-Works. html

ocenił(a) serial na 8
nitro87

Premiera 1odc 4 sezonu 29.06.2018

ocenił(a) serial na 8
le5szek

Dostępny na HBO GO.

shirley1948

a mnie koniec 4 rozczarowal bo byl dla mnie przewidowalny do tego stopnia ze bylem pewien jak sie skonczy w szczegolach jesli chodzi o Avile a serial swietny od 3 sezonu.

Alamar

Ja zastanawiałem się czy po wszystkim Avila nie palnie sobie w łeb :) Ale zakonczenie dla mnie OK, śmierć wiadomo kogo bardzo widowiskowa. Brakło mi w sumie w 2 ostatnich sezonach rozterek moralnych bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones