{"type":"film","id":813250,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Alta+mar-2019-813250/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum 3 sezonu
 • pe_pe_2 ocenił(a) ten serial na: 7

  1. Skąd się wziął klon tej blondi?
  I kopia jej głosu? Nie możliwe żeby osoba która zna ją dłużej (siostra, mąż, wuj) nie usłyszy różnicy w głosie, o wyglądzie nie wspomnę.

  2. Dlaczego Eva w ciemno uwierzyła temu Bondowi zwłaszcza kiedy mówił że tego wirusa szukają też źli. Przecież on sam mógł być tym złym a nawet żadnej odznaki nie pokazał.

  3. Dlaczego zaraz po wywieszeniu pomarańczowej flagi przestali strzelać? Zgodnie z jakże pasującym do obecnej sytuacji powiedzeniem "tonący brzytwy się chwyta" mogli skłamać żeby tylko się uratować a tamci w ciemno im uwierzyli.

  4. Coś słaby ten statek, tobie raptem po 2 strzałach. Dawniej za czasów piratów całe salwy kul i moździerzy leciały a i tak statki miały się dobrze i dopływały spokojnie do portu.

 • pe_pe_2 ocenił(a) ten serial na: 7

  pe_pe_2 * 4. Tonie raptem po 2 strzałach

 • Cirilla_Riannon_917 ocenił(a) ten serial na: 7

  pe_pe_2 Zgadzam się do 3. (no i sam pomysł zatapiania statku jest absurdalny, jakby nie wystarczyło zabronić mu wejścia do portu), ale jeśli chodzi o 4. to chyba w Piratach z Karaibów. Jak statek ma dziurę w kadłubie to nabiera wody i w końcu tonie. Inna sprawa, że właśnie z tego powodu te wszystkie "kule i moździerze" były raczej celowane w takielunek, żeby statek unieruchomić i zdobyć a nie zatapiać.

 • pe_pe_2 ocenił(a) ten serial na: 7

  Cirilla_Riannon_917 Ale w high seas widać wyraźnie że te dwa strzały ledwo drasnely ten statek, ale skąd w następnym ujęciu takie zniszczenia powstały to nie wiem

 • mrsbutlerxx ocenił(a) ten serial na: 7

  pe_pe_2 Kolejne nurtujące pytanie: jak Nicolas nagle znazl się na statku? Teleportacja?
  Tyle pytań a brak odpowiedzi.