PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680981}

Peaky Blinders

8,6 127 903
oceny
8,6 10 1 127903
7,1 9
ocen krytyków
Peaky Blinders
powrót do forum serialu Peaky Blinders

Serial zagrany świetnie, Cillian Murphy, Sam Neill...ale pierwsza scena jak pojawia się Tom i pozamiatane, typ jest genialny :)

ocenił(a) serial na 9
maciekozi

Ajwaj!Pełna zgoda HARDY JEST ŚWIETNY!To już staje się normalne-co rola to perełka(no w Mad Maxie było gorzej,ale niewiele można było z tej rolii wycisnąć).

lehloo

zobacz sobie "Legend". Film sam w sobie taki sobie ale dla Tomka warto, bo to co wyprawia jest genialne :)

ocenił(a) serial na 9
maciekozi

Widziałem,Hardy...brak przymiotników,dwie role,niby bliźniacy, a jednak tak różni.Co do filmu pełna zgoda, na 6(obejżę raz jeszcze,może zweryfikuję), dobry i nic więcej,ale T.H. 10/10.

ocenił(a) serial na 8
lehloo

w ktorym odcinku pojawia sie TOM ?

ocenił(a) serial na 6
bro94

Zapewne 2/3 odcinek 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
bro94

1 odcinek 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 8
bro94

Drugi odcinek drugiego sezonu... Wejście smoka

brunozaczkowski

Nietaktem jest pominięcie Adriena Brody. Postać, którą gra wbiła mnie w fotel. Gość zagrał Włoskiego mafioso koncertowo!

ruffio_filmaniak

Ty wiesz że oni to napisali przed czwartym sezonem?

ocenił(a) serial na 9
lehloo

W Peaky Blinders hardy też nie ma zbyt wielu mówionych kwestii :) Zawsze jak widzę typa na ekranie to przypomina mi się jego wywiad,w którym twierdzi,że pomimo groźnego wyglądu jest zupełnym mięczakiem :)

ocenił(a) serial na 9
keirametz

dasz link?

ocenił(a) serial na 9
podolskyy

To było w jakiejś gazecie przy okazji rozpoczęcia zdjęć do Tabu czyli dość dawno temu.

podolskyy

pierwszy wywiad u Alana Carra po wygraniu bafty mówi , że boi sie wszystkiego i w rozmowie SAG fundation ponad pół godziny przetłumaczony na język polski też coś jest odnośnie tego , że gra mięśniaków w paru filmach a wcale taki nie jest , wogóle to on bez tej muskulatury zrobionej na rzecz Warrior czy Batmana czy też Bronsona raczej drobny jest

https://www.youtube.com/watch?v=NpZHjyq9vFs
https://www.youtube.com/watch?v=DqXn9m7VciY

ocenił(a) serial na 9
ANULKA870

dziekuje

lehloo

jest naj lepszy!

ocenił(a) serial na 9
maciekozi

Oj, tak. Grany przez niego Solomons według mnie kradnie każdą scenę, w której się pojawi.

maciekozi

Zgadzam się, i moje pytanie brzmi - Gdzie jest Tom w 3 serii?

AngelicaMaria

nie wiem czy będzie. Ale póki co pierwszy odcinek trzeciego sezonu to przespałem. Mega klapa :/

maciekozi

Zanosi się na to, że go nie będzie i nad tym ubolewam.
Pierwszy odcinek - straszny, wg mnie. Ale uznałam, ze to wypadek przy pracy, bo kolejne już trzymają poziom.

AngelicaMaria

Hardy pojawia się 5-tym odcinku 3-go sezonu! :)

PAI

Jeszcze nie obejrzałam, schodzi mi jakoś... Ale to świetna wiadomość :D

ocenił(a) serial na 8
PAI

I znów kradnie cały odcinek :) Jego relacja z Arthurem niesamowita :)

ocenił(a) serial na 7
maciekozi

Dokładnie przez większość odcinków czekałem na Hardego i nie zawiodłem się, choć uważam że było go zdecydowanie za mało, najbardziej mnie jednak smuci że w kolejnych sezonach Hardy raczej już nie zagra, a serial dużo na tym straci bo brakuję w nim nowych ciekawych postaci.

ocenił(a) serial na 6
DemiaN

Przeciez Hardy dalej gra :)

ocenił(a) serial na 9
maciekozi

W sumie zagrał podobnie jak w "Zjawie", czy "Legend", te same gesty, ten sam ton głosu, podobny charakter postaci...

ocenił(a) serial na 10
skalp_el

kur... nie przesadzaj, ogladalem wiekszosc filmow z Tomem a w Peaky Blinders zagrał świetnie, nie oczekujcie ludzie od aktorow ze przejda samych siebie bo po prostu sie nie da...

ocenił(a) serial na 9
Gaddar93

Ależ ja nie twierdzę, że zagrał źle, tylko podobnie ;)

ocenił(a) serial na 9
skalp_el

podzielam opinię, gra dobrze gości odklejonych od rzeczywistości, ale ma swoją wyprawcowaną stylistykę, którą raczej powiela w kolejnych produkacjach

ocenił(a) serial na 8
skalp_el

to samo wrażenie miałem, inny akcent, ale poza tym to istny Fitzgerald ze Zjawy/Revenanta

ocenił(a) serial na 10
skalp_el

Bzdura. John Fitzgerald to postać zła do szpiku kości, okrutna, bezwzględna, wręcz obrzydliwa. Jedyne odczucia jakie można mieć do tej postaci to niechęć i nienawiść. Alfiego Solomonsa mimo wszystko da się lubić. Ekscentryczny, obleśny, fałszywy ale jednak niekiedy bawi i ma rację. Najoryginalniejsza postać serialu.

ocenił(a) serial na 9
osaizu

A ja obie postacie lubię, bo obie wg mnie zagrane podobnie.

ocenił(a) serial na 8
maciekozi

Szkoda że serial się już skończył, a na filmwebie cisza na ten temat, zamiast dać przy tytule lata w jakich się emisja zaczęła i skończyła to cicho sza.

ocenił(a) serial na 10
MaXXi

http://www.digitalspy.com/tv/peaky-blinders/feature/a847166/peaky-blinders-seaso n-5-release-date-trailer-plot-cast/
https://www.express.co.uk/showbiz/tv-radio/894933/Peaky-Blinders-season-5-releas e-date-CONFIRMED-Tommy-Shelby-Cillian-Murphy-BBC
ave

ocenił(a) serial na 8
MaXXi

przecież ma byc 5 sezon

ocenił(a) serial na 6
maciekozi

Dla mnie nr 1 to Paul Anderson i Cilian Murphy, i dopiero na 2 miejscu Hardy wraz z Helen McCrory.

ocenił(a) serial na 10
maciekozi

Ja za Tom Hardy nie za bardzo przepadam ale w tym serialu nawet dobrze mu rola przypasowała.

ocenił(a) serial na 9
maciekozi

Hardy to mój ulubiony aktor, jest świetny i to dla niego pewne produkcje się ogląda. Peaky Blinders to wybitny serial i nie tylko ze względu na Toma. W ogóle gra aktorska w tym serialu to klasa ale Cilliana odkryłem na nowo.

ocenił(a) serial na 8
maciekozi

Jest tak dobry że przeżył własną śmierć tylko po to by dalej wpadać czasem na camea i kraść tym samym całą uwagę pozostałych bohaterów ;)

ocenił(a) serial na 10
maciekozi

też czekałem bardzo aż Hardy się pojawi w serialu

ocenił(a) serial na 7
maciekozi

Mnie właśnie rozczarował poniewaz to klasyczna gra u aktora W aktorskim slangu na tak zwany plus - jak Artur jest postacią z akcentu i zachowana charyzmatyczna i naturalna, rola Toma jest zwłaszcza w pierwszej scenie i trochę fajna i zabardzo wystylizowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones