PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682922}

Piętno gangu

Gang Related
7,3 803
oceny
7,3 10 1 803
Piętno gangu
powrót do forum serialu Piętno gangu

Serial bardzo fajny, fajnie się ogląda, serial nie jest ani mocny, ani słaby. Idealnie.

ocenił(a) serial na 9
Logan_Cole

serial jest zajebisty, nie rozumiem tej oceny, nie mowie tez ze to jakies arcydzieło, ale wciąga,

rizzo

Dokładnie Serial jet super i dziwi mnie że taka niska ocena ale zauważyłem że to zależy od wypromowania seriali i nie tylko o ten serial chodzi bo bylo nawet wiecej takich seriali nr Rozbitkowie-Amazon czy Unit też rewelacyjne seriale.
A piętno Gangu i tak bedzie jednym z moich ulubionych za klimat i wciaga niesamowicie.

ocenił(a) serial na 10
scorpio2803

Też tak uważam, serial jest bardzo fajny :) nie mam pojęcia jak stoi sprawa z 2 sezonem ale jak się zakończy jakoś logicznie to nie potrzebny raczej jest 2 sezon ale serial naprawde wciąga :)

DaNIEloSs

jak dla mnie całokształt na 10 nie zasługuje... ale

serial jest bardzo dobry, wciąga, nie ma głupich wątków każda minuta jest dobrze wykorzystana... całość oceniłbym na 7-8 ale ostatnie 3 odcinki to naprawdę konkretne 10/10... stąd moja ogólna ocena serialu...

POLECAM każdemu i warto czekać do końca... szkoda że anulowali przez małą oglądalność bo sporo wątków można by jeszcze rozwinąć :)

Logan_Cole

Piszesz, żeby nie słuchać i teraz nie wiem, czy mam cię słuchać, czy nie.

Madoq

Nie musisz słuchać mnie, czytaj wypowiedzi w temacie innych. Zrobisz jak uważasz.

ocenił(a) serial na 8
Logan_Cole

W porównaniu do nudnego Power, to wręcz bardzo dobry.Dziwi mnie małe zainteresowanie tym serialem, mamy tu intrygę,akcje,wojny gangów.Czegóż chcieć więcej:)?

ocenił(a) serial na 10
pokemon227

dokładnie: Power nudny, Gang related świetny.

ocenił(a) serial na 6
aga_czubinska

Dla mnie Power lepszy ,ale GR tez jes niezły

Logan_Cole

Serial gitara teraz czekać na S2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones