PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 846
ocen
7,9 10 1 2846
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

Seria jest momentami świetna a czasem beznadziejna,ukazuje nam spojrzenie na technikę
i co się z tym niesie dla przykładu mogę podać:Kobiety cyborgi,kobiety które same zostały
na świecie bez mężczyzn,tajemnice rządów,tajne badania,ufo na ziemi,porwania i wieelee
wielee innych.

---Mały spoiler--

Szczególnie utkwił mi w pamięci odcinek w którym to na ziemi istniały tylko cyborgi a ludzie
całkowicie wygineli.

Dwójka cyborgów postanowiła odbudować ludzi w zasadzie"Oni nas stworzyli teraz my
stworzymy ich"
Jeszcze raz polecam i pozdrawiam .

szatankrieger

na moje to właśnie pierwsze dwa odcinki o piasecznikach są najlepsze przynajmniej jeżeli chodzi o pierwszy sezon a o cyborgach którzy wskrzeszają człowieka z.a.j.e.b.i.s.t.y to fakt chyba najlepszy ze wszystkich

ocenił(a) serial na 8
800dpi

A to już może kwestia gustu,chociaż w sumie jakby się zastanowić to był tam dla mnie pewien ciekawy motyw także,ale jak już z kolegą wyżej doszliśmy o wniosku,warto obejrzeć.Efekty może nie są najlepszą stroną tego serialu ale dla mnie najważniejsze było przesłanie i ogólny przekaz.

ocenił(a) serial na 10
szatankrieger

jaki byl tytul tego odcinka, gdzie wlasnie cyborgi rzadzily swiatem? akurat ten odcinek jakos szczegolnie utkwil mi w pamieci, pamietam, ze maszyny stworzyly czlowieka- Adam, a on mial wylaczyc zasilanie dla maszyn?? wlasnie jako czlowiek byl jedynym ktory mogl to zrobic. wielokrotnie szukalam tego odcinka, ale jakos jeszcze nie udalo mi sie znalezc. bede wdzieczna za pomoc:)

ocenił(a) serial na 8
aftershock81

Kurcze już nie pamiętam który to był odcinek ale coś mi się kojarzy,że w 4 sezonie to było.
Widzę,że Tobie również utkwił ten odcinek w pamięci.Ale to jest tak jak pisałem,efektów bóg wie jakich nie ma ale te przesłania chyba są esencją tego serialu.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
szatankrieger

ooo tak, trafiały do mnie i do mojej wyobrazni tak bardzo ze spac nie moglam, a sama zazwyczaj ogladalam i nie bylo weekendu bym opuscila seans, (ale intro zawsze wyciszalam:):):)) i naprawde mialam potem duuuzo myslenia. szkoda, ze teraz tylko same smieci w tv, do tego stopnia mnie zniechecily obecne ramowki, ze telewizor poszedl na bezrobocie:)
a gdzie mozna znalezc calosc tego serialu?? polecisz cos?? pozdrawiam:):)

ocenił(a) serial na 8
aftershock81

Witam!
Niestety całych linków chyba nie mogę podać bo mogli by mnie zbanować,że pirackie stronki rozsyłam.Ale znalezienie tych stron z tym serialem jest proste jak drut,wystarczy wpisać "Outer Limits download " czy dodać p e b pl czy coś.Jeśli będziesz miała nadal jakieś problemy ze znalezniem to wal śmiało coś poradzimy.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
szatankrieger

dzieki wielkie:) poradzilam sobie:) teraz zacznie sie ogladnie, mimo wszystko szalenie zaluje, ze nie ma tego w TV, pozdrowienia

aftershock81

chciałem tutaj odpisać na pytanie a wyszło inaczej:D to jest 2sezon 2 odc.pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
wo_jtek

jeny naprawdę??:):) dziękuję bardzo:) ostatnio zarzuciłam szukanie kolejnych odcinków, a dalej nie mogłam znaleźć właśnie tego:) ogromne dzięki i serdeczne pozdrowienia:)

aftershock81

nie ma sprawy,sam jestem fanem,,pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 10
wo_jtek

obejrzałam:):):):):) powoli zmierzam do końca II sezonu:) ehhh ten klimat:):):)

użytkownik usunięty
aftershock81

Pierwszy albo drugi odcinek 2 sezonu. Nie stworzyli Adama, tylko Kaina, którego grał aktor znany z Miasteczka Twin Peaks - Dana Ashbrook :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones