PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622113}

Podmiejski czyściec

Suburgatory
6,9 5 982
oceny
6,9 10 1 5982
Podmiejski czyściec
powrót do forum serialu Podmiejski czyściec

Obejrzełam kilka odcinków i nie umiem patrzeć na tą dziewuchę. Jest irytująca do granic możliwosci, jej mimika twarzy jest wręcz nie do zniesienia. Taka typowa blada, ruda wredota:/ W dodatku gra 15-latkę, a ma 22 lata, co jest kolejnym irytujacym faktem. Wygląda staro, jak robi te swoje miny to już w ogóle jakiś koszmar - mogłaby grac żonę Georgea, a nie jego córkę. Poza tym nie rozumiem czemu mówi do ojca po imieniu, to już ostatecznie obrzydza mi jej wstrętną osobę. I proszę nie porównywać jej do Jenny z "Awkward" bo Jenna to przesympatyczna i ładna dziewczyna, a miny jakie robi tylko dodają jej uroku - totalne przeciwieństwo rudej wredoty!

ocenił(a) serial na 8
Madzia_Katowice

Moim zdaniem dobrali dobrą aktorkę do tej roli. Nawet uważam, że cała obsada jest super. Poza tym, w Ameryce często osoby po 20 grają nastolatki. I dobrze, że nie jest ona milutka, gdyż musi się w jakiś sposób wyróżniać z tłumu.

ocenił(a) serial na 8
Madzia_Katowice

Ja ja lubie :)
Jedyny minus to wiek, czy tam nie maja akotrek ktore maja tyle samo lat co grana przez nich postac ?

ocenił(a) serial na 6
jokmas

Nie;p
To jest niestety regula w amerykanskich serialach i trzeba sie z tym pogodzic.
Jesli przeszkadza ci 7 lat roznicy, to popatrz na np. Paula Wesley'a, ktory gra w Pamietnikach Wampirow wampira, ktory został przemieniony w wieku 18 lat, a aktor ma teraz 30;)

A co do Tessy, to postac wykreowana przez aktorke jest jedyna przyczyna, dla ktorej ogladam ten serial.

ocenił(a) serial na 8
Twoflower

30lat ^^ ahh ta wieczna młodość

Z tego co wiem (nie ogladam zbytnio) to w serialach disney są aktorki w normalnym wieku a nie 5-10 lat starsze.
Wiec jednak się da ;)

jokmas

W Hollywood wola zatrudniac doroslych do grania nastolatków z jednego powodu - bo są pełnoletni i dorosli.

Co to oznacza? Ze producenci mogą negocjowac warunki kontraktu bezposrednio z aktorem/aktorka bez zgody rodzicow, ze moga wyslac aktora/aktorkę na wschodni/zachodni brzeg lub do europy/japonii/etc na promocję filmu/serialu bez zgody rodziców i bez niańki, ze mogą umieszczac w serialu filmie sceny sexu bez posadzenia o streczycielstwo nieletnich, ze mogą pracowac z powaznymi doroslymi ludzmi a nie z niedojrzalysmi wybuchowaymi dzieciakami, ktore nie traktuja pracy serio.

Disney zatrudniał 15latki, ale zwróć uwagę, ze tam nie ma ani nagosci ani scen miłosnych ani nic z tych rzeczy.

PS: James Dean w wieku 24lat grał 17latka.

rebel55

i jeszcze jedna sprawa: czas pracy. w Polsce osoby nieletnie z uwagi na obowiązek szkolny, nie moga pracować, dopiero po ukonczeniu 15/16 lat moga podjac pracę, ale wtedy tez tylko przez ograniczona ilosc godzin z uwagi na szkołę (bodajże 20h/tydz, poprawcie mnie), istnieje caly szereg przepisow ktore chronią osoby mlodociane przed przepracowaniem (odpoczynek, nadgodziny, czas na sen itd). nie sadze by w Ameryce byla "wolna Amerykanka" - tam musi być podobnie, jak nie ostrzej.

wiec myslę, ze producentom nie oplaca się zatrudniać dzieci: po pierwsze kary finansowe za lamanie prawa, a po drugie interes czesto musialby stac i czekać, wiec lepiej zatrudnić doroslych i pracowac na planie przez 12h na okrągło zahaczajac o noc (a czesto tak jest)

PS: blizniaczki olsen w pelnej chacie graly na zmiane jedna rolę z uwagi na przepisy amerykańskie, gdyż jedno dziecko nie moze pracować na planie dłużej niż kilka godzin, wiec szukali dwoch dziewczynek.

ocenił(a) serial na 7
Madzia_Katowice

Mnie najbardziej rozbraja Lisa. Beznadziejna postać

skarpetka_55

Zgadzam się. Na Lisę mam alergię.

ocenił(a) serial na 6
Suzee16

no ale ona jest pozytywnie beznadziejna.. o to wlasnie chodzi ze jest dziwna :D a tessa jest wlasnie super, nie jest przeslodziasna i macie racje, kompetnie inna od jenny... jenna jest slodko pierdzaca i serial glownie sie kreci dookola dylematu kogo by tu ruchnac o.O i to sa problemy 15tkow? ten serial przebija awkward! super postacie i do tego na serio smieszny :D

skarpetka_55

Lisa - jej schizy i obłęd w oczach. hahaha
a Tessa mi się podoba wizualnie więc chyba dlatego ją lubię. Nieobiektywne, wiem, ale co tam ;)

użytkownik usunięty
Madzia_Katowice

A w Polsce nie spotkałeś/aś się nigdy z nazywaniem rodziców po imieniu? Przecież oni je mają!

ocenił(a) serial na 9
Madzia_Katowice

Ja jestem wręcz pod wrażeniem jej gry aktorskiej. Jej naturalna i prawdziwa, do tego ma wyraziście napisaną rolę, co pozwala wyróżniać się z tłumu. Całą obsada w serialu jest świetna, łącznie z Dalią i Alexis.

Madzia_Katowice

nie do końca wiadomo o kim ty piszesz, o aktorce czy postaci, a może o kimś pomiędzy - kto nie istnieje, nie wszystkie role to są "ładne i przesympatyczne"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones