PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37109}

Pogoda dla bogaczy

Rich Man, Poor Man
7,6 1 164
oceny
7,6 10 1 1164
Pogoda dla bogaczy
powrót do forum serialu Pogoda dla bogaczy
MateuszS2010

A dlaczego?

Lidka_q

W "Wałęsie" pojawia się scena w której wszyscy siedzą przed telewizorem i w podnieceniu powtarzają że zaczyna się "pooda dla bogaczy".

MateuszS2010

Dziękuję za wyjaśnienie. Ja nie, ale może ktoś tak.

Lidka_q

:-)

MateuszS2010

jestem w trakcie oglądania Wałęsy ;)

MateuszS2010

Masz mnie ;) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
MateuszS2010

Zapomniałam że jeszcze nie oglądałam filmu o tym durniu, chyba trzeba to zobaczyć.

felicytas

Ten dureń, młoda damo, jest jedną z osób, dzięki którym żyjesz w wolnym kraju. Przypuszczam, że nie będziesz w stanie tego przebić swoim życiorysem.

felicytas

Jeszcze zatęsknisz za latami 2007-15, Tuskiem, Palikotem, Wałęsą, demokracją, UE i NATO!

antypis

Amen.

felicytas

Do ideału mu jako prezydentowi może i daleko, ale durni to są ci, którzy go obrażają.

felicytas

Ech, gdyby to był tylko dureń, to by jeszcze nie było tak źle. Gorzej, że to był agent służb i "sprzedawca marzeń". Do dzisiaj bierze wynagrodzenie za swoje usługi - niby jako honoraria z wykładów. Ale kto normalny zapłaciłby za jego "wykład"?

Majkkel

Hahaha, jasne. I służby z PRL działają do dziś wszędzie tam gdzie Wałęsa jeździ z wykładami.

MateuszS2010

Ja xD i pewnie bardo wielh młodszych o też jechali oglądać "Wałęsę" na wycieczce szkolnej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones