PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691117}

Pojedynek na życie

Chasing Life
7,6 2 229
ocen
7,6 10 1 2229
Pojedynek na życie
powrót do forum serialu Pojedynek na życie

http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/chasing-life-canceled-abc-family-8289 94

ocenił(a) serial na 7
Katerinaxoxo

dla mnie to dobra wiadomość, bo nudno się robiło....
ale wątki mogli pokończyć

ocenił(a) serial na 7
mistrzyniF1

Otóż to, kolejny serial bez zakończenia. Męczące to już, po co nowe wątki zaczynać skoro są sygnały, że serial ma kiepską oglądalność. Lepiej coś dobrze zakończyć niż na siłę ciągnąć...szkoda mi tego serialu

ocenił(a) serial na 7
Katerinaxoxo

a mi nie szkoda, bo główna bohaterka z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie irytowała. nie potrafię wyjaśnić dlaczego, ale po prostu przestałam ją lubić.
wątki poboczne zaczęły być ciekawsze. do tego oglądalność na prawdę poleciała bardzo w dół. może dlatego, że serial miejscami stał się okropnie depresyjny.

mistrzyniF1

Wlasnie to samo mam.... Bohaterka na poczatku oki, ale im dalej to szlo, tym bardziej przestawalo sie ja lubic. Troche jakby chcieli pokazac, ze tez ma zle cechy: milo, ze walczy caly czas, nie zalamuje sie. Ale wyszlo to po prostu irytujaco... Moze dlatego koncowa ocena serialu nizej niz sie zapowiadalo.
Szkoda, bo serial naprawde( mimo wszystko) fajny.
Podobal mi sie pomysl, ale gorzej z wykonaniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones