PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 217
ocen
8,1 10 1 31217
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Jeśli kiedyś taki temat był już tutaj poruszany, to proszę o informację, usunę. :)
Moim zdaniem świetnie byłoby, gdyby na przykład okazało się, że cały świat Oo to wytwór wyobraźni ciężko chorego Finna, który nie ma kontaktu z rówieśnikami (a jedynym stworzeniem dotrzymującym mu towarzystwa jest jego pies) lub że jest to rodzaj halucynacji spowodowanym wybuchem bomby atomowej.
Wizja Finna wybudzającego się ze snu o krainie, a za chwilę potem, w ostatniej scenie, wybuch bomby też wydaje mi się całkiem interesująca.

ocenił(a) serial na 10
jestemnikko

Jak ja nie lubię takich teorii, zwłaszcza że można by je wpadować do każdego serialu. Twórcy już DAWNO potwierdzili, że to nie są żadne halucynacje itp. I całe szczęście, bo to by tylko popsuło to, jak świetnie zbudowany jest świat przedstawiony. Świetnie przetłumaczona teoria, albo raczej świetnie przetłumaczone bardzo szczegółowe wyjaśnienie powstania Ooo znajduje się na stronie Polskiego Bastionu. Tak jak lubi Bonnie - pełne logiki i nauki, a nie magii.
Ja sądzę, że ostatnie odcinki będą bezpośrednio nawiązywały do krajobrazu Ooo tysiąc lat później. Liczę na Lisza, liczę na kometę (w końcu to 1000 lat później ), liczę na wielką bitwę, liczę na ludzi oraz mamę Finna i wbrew sobie liczę na romans - Finn&Bonnie lub Bonnie&Marcy. No i przede wszystkim liczę na to, że w finale będzie bardzo dużo naszych głównych bohaterów - Finna, Jake'a, Marcy, Bonnie i Szymona.

ocenił(a) serial na 10
CheeseAndSugar

nie będzie żadnego finału, serial po prostu zostanie zakończony kiedyś, jak każda produkcja CN, jakieś watki zostaną zamknięte większość-nie. zostanie tylko kolejny "rage" fanów z niedokończona historią.

ocenił(a) serial na 10
jestemnikko

wiele razy ten temat byl podnoszony... Ta "teoria" - na wszelakich konwentach, byla poruszana- i Muto i Ward (o ile sie pojawiał) mowili ze to jest wymysł fanów i nawet nie wpadło im to do glowy żeby opierać fabule o takie historie, tym bardziej ze stworzenie Finna juz bylo wyjaśnione w odcinku z kometą. Ale okej, fandom ma swoje prawa...

ocenił(a) serial na 8
_Kamyk_

Nie jestem w żadnym fandomie. :)

użytkownik usunięty
jestemnikko

Finn odnajduje swoich rodziców porwanych przez Króla Złego i pokonuje go z pomocą Jake'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones