PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 145
ocen
8,1 10 1 31145
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Czy jest tu jeszcze ktos kto ogląda porę na przygodę? Nie widziałam żadnego tematu dotyczącego najnowszego sezonu, a w sumie fajnie byłoby sie wymienić spostrzezeniami.

Jeśli ktos nie widział, polecam z całego serca. Wszystkie sezony trzymają tak samo wysoki poziom, ale w tym dowiadujemy sie kto jest mama Finna i jak to sie stało, ze został zaadoptowany przez rodziców Jake'a. Ponadto tworcy nie zapomnieli o postaci Zuzi, jej historia jest równie barwna, jak innych bohaterów. Następny odcinek za 3 tygodnie i naprawde nie moge sie doczekać.

ocenił(a) serial na 8
katienka

Sezon 8 trzyma poziom, to prawda, chociaż w przypadku AT to akurat nic nowego. Niesamowicie się cieszę, że tyle wątków zostaje tłumaczonych i rozwjanych, ale same odcinki wydają mi się jakieś....dziwne. Znaaczy, zawsze były abstrakcyjne i mocno schizowe bo to w końcu AT, ale zdecydowanie coś się zmieniło. I brakuje mi Marceliny, bo to moja ulubiona postać, a dotąd pojawiła się tylko raz i to mocno epizodycznie. Statystyki oglądalności też mnie martwią... No, ale widziałam dopiero sześć odcinków, więc jestem dobrej myśli.

ocenił(a) serial na 9
jestemnikko

A jakie sa statystyki, bo nic nie wiem na ten temat? Z tego co czytałam to kończą na przyszłym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
katienka

Kończą na ósmym, chyba, że coś się zmieniło. A co do statystyk, cóż - finał 7 sezonu obejrzało tylko 770 tysięcy osób, nie lepiej sprawa się ma z resztą odcinków. A kurczę, szkoda, bo kończę miniserię Islands i jednak sezon wciąż trzyma poziom, równie wysoki co pozostałe, może miejscami nawet wyższy.

ocenił(a) serial na 10
katienka

Gdzie mozna obejrzec najnowszy sezon?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones