PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766475}

Poza czasem

Timeless
7,2 6 165
ocen
7,2 10 1 6165
Poza czasem
powrót do forum serialu Poza czasem

Nie jest to najwyższa półka, serial trochę niższej kategorii, ale oglądało się pilota na prawde dobrze. Lubię zabawy z czasem i tego reperkusje.
Jeżeli po obejrzeniu pilota mam od razu ochotę na następny epizod to jest dobrze, bo rzadko mi się tak zdarza.
Od razu też widać że będzie tutaj jakiś główny wątek także też in plus.

Zetnakatel

Dokładnie te same odczucia, cheers mate.
Btw, kiedy kolejny? Moderatorzy tego wątku nawet dat odcinków nie dopisali :/ Mam nadzieję, że co poniedziałek ( chociaż gostek na samym końcu mówił coś o czwartku ).

Dehzz

epguides.com/nazwa serialu
Najlepsza strona do dat.
Tak samo jak i ten, czyli we wtorki czasu polskiego. Z samego rana/nocy. Ten odcinek był już o 2:30 rano. 11 paź następny odcinek. Po 5 odcinku ma być przerwa.

Zetnakatel

właśnie widziałem na imdb, dziwna sprawa, że nie ma ostatnich dwóch dat, no i tylko 7 odcinków? Niepokojące.

Dehzz

Spokojnie, z czasem lista się aktualizuje bo daty emisji potrafią się zmieniać wiele razy. Nie ma co patrzeć na to, ze gdzieś jest 7 odcinków albo mniej.

Zetnakatel

a wyczytałeś gdzieś może ile w ogóle nakręcili na sezon 1 ?

Dehzz

dobra, nie ważne, wszedłem na to twoje epguides, faktycznie dobra stronka, 13 odcinków, dobrze jest :)

Zetnakatel

Osobiscie uwielbiam motyw efektu motyla, dlatego nie moge doczekać się następnych odcinków.

11ariusz

Efekt motyla i cała masa innych filmów, od Back to the Future zaczynając :) Motyw z brakiem córki na zdjęciu ( czy tam siostry ) - od razu flashback :D
Albo w najgenialniejszej grze ostatnich czasów - Life is Strange - must play dla fanów motywu.

ocenił(a) serial na 8
Dehzz

Life is Strange ma dodatkowy plus za genialny soundtrack. Można go słuchać osobno, a calą grę ma się przed oczami.

MalaMi_09

True! Pamiętam jak w pierwszym akcie wszedłem do pokoju Chloe i odpalając boomboxa poleciało Santa Monica Dream ..
odleciałem, stalem w miejscu w pokoju i słuchałem do końca :) albo motyw na dachu z Kate. Coś wspaniałego.

ocenił(a) serial na 8
11ariusz

efekt motyla w tym serialu ? :>>

użytkownik usunięty
Zetnakatel

Myślałem ze odcinki będą sie działy w 2WŚ, byloby ciekawe jak nazisci wygrywaja wojne.

ocenił(a) serial na 3

Jak naziści wygrywają wojnę?Odpowiedż znależć możesz w"Człowieku z wysokiego zamku";).

użytkownik usunięty
Ayrton

Fajny serial :D

ocenił(a) serial na 3
Zetnakatel

Oby tylko historia była spójna, trzymała w napięciu i czymś zaskakiwała. Mam nadzieję, że rozwiązania zagadek nie sprawią zawodu jak np. w Continuum.

acidity

Po 5 odcinkach muszę przyznać że mój optymizm wystygł. O ile wiedziałem już wcześniej, że jakieś rozwinięcie zobaczymy albo na sam koniec sezonu albo w trakcie, o tyle liczyłem jednak że nastąpi to w trakcie, bo serial zacznie nudzić. Na ten czas nic takiego nie miało miejsca na dobrą sprawę i serial po prostu ogląda się coraz gorzej. Bo fabuła kompletnie stoi w miejscu. Od końca pilota nic się nie zmieniło. Żeby chociaż jeszcze jakieś zmiany reperkusje.. a tutaj kompletnie nic, bo tego że wyszedł nowy film albo szkoła się inaczej nazywa do zmian nie zaliczam. W pilocie mięliśmy zmianę i na tym się skończyło, w tym miejscu fabuła się zatrzymała, a na domiar złego sama akcja w innych czasach też pozostawia wiele do życzenia, bo zaczynają nawet to wyhamowywać i robić po najmniejszej linii oporu bez zaangażowania, tak jakby na siłę.. No nie podobał mi się ten 5 odcinek, coraz więcej skrótów uproszczeń, fabuła co raz bardziej prosta, płytka.. zupełnie nie idzie to w tym kierunku w którym ma iść.

ocenił(a) serial na 3
Zetnakatel

Ale fabuła idzie do przodu, tyle, że ma wiele elementów rozrzuconych po wielu odcinkach. W piątym dostaliśmy ostateczne dowody, że serial idzie dwoma liniami czasu - jedna sprzed 30 lat, a druga w teraźniejszości. Problem polega na tym, że akcja jest tak zmiksowana, że wygląda jakby dotyczyła jednego wątku. W temacie o piątym odcinku jakąś godzinę temu puściłem post na ten temat.

ocenił(a) serial na 3
acidity

Przepraszam powyższa wypowiedź dotyczyła innego serialu. Późno było ;)

ocenił(a) serial na 4
Zetnakatel

Niestety, jest to kolejny dość plastikowy serialik sf. Mało ambitny odmóżdżacz, bez jakiejkolwiek głębi, czy to psychologicznej czy fabularnej. Realizacyjnie nawet to dość "kolorowe", ale tak totalnie głupiutkie i schematyczne, że po obejrzeniu wyłącznie do zapomnienia.

Wolałbym aby więcej seriali sf prezentowało pewną dojrzałość, by seriale sf nie były adresowane tylko do dzieci i młodzieży, ale obecnie niestety większość jest. Black Mirror czy Westworld to wyjątki, niknące w tłumie...

per333

Masz za duże wymagania. Rynek wymusza takie bajki i szukanie głębi w serialach typu "zabili go i uciekł" jest chyba mało sensowne. Odpal sobie kino moralnego niepokoju z lat 70.

ocenił(a) serial na 1
Zetnakatel

Fakt, fabuła serialu niezła, ale postacie niektóre irytujące. Najlepsza postać to Flynn, reszta mogłaby ginąć w równych odstępach.

ocenił(a) serial na 7
rool72

:)

Zetnakatel

Dlaczego naziści w 4 odcinku mieli na chełmach flagę Polski znak? Czyżby to była kolejna antysemicka propaganda o Polakach, przez Amerykanów i Żydów . Że to niby Polacy byli nazistami w czasie 2 Wojny Światowej a nie Niemcy właśnie.

ocenił(a) serial na 8
GTA1

Aż specjalnie odpaliłem odcinek.
To nie flaga Polski tylko flaga III Rzeszy. Czarno-biało-czerwona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones