PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658219}

Prawdziwe uczucie

Amores Verdaderos
7,7 1 024
oceny
7,7 10 1 1024
Prawdziwe uczucie
powrót do forum serialu Prawdziwe uczucie

Uwielbiam ten wątek i jestem zawiedziona, że tak słabo go rozwinęli. Vincente powinien pojawić się wcześniej wtedy byłoby o wiele fajniej.

ocenił(a) serial na 4
wiktoria24

Przeciez dopiero pojawił się w telenoweli... ;) Wszystko w swoim czasie.

ocenił(a) serial na 1
lotte_fw

No właśnie "dopiero", a przecież zaraz koniec. Powinni go wprowadzić o wiele wcześniej i rozwinąć ( urozmaicić ) ich wątek .

ocenił(a) serial na 4
Elwirka10

Tylko po co, bo nie rozumiem? :)

ocenił(a) serial na 9
wiktoria24

Szkoda,że to nie on jest biologicznym tatą drugiego dziecka Adriany,ale i tak liczy się z kim Adriana go wychowa.Ten wątek jest świetny,o wiele ciekawszy niż związek Arriagi i Victorii.Moim zdaniem dlaczego na koniec dali Vincenta bo zdawali sobie sprawę,że wtedy wątek protów(i tak przyćmionych przez Guzmana i Nikki) już w ogóle nikogo nie zainteresuje.

Arwenka1

Vicente i Adriana mogą mieć jeszcze własne dziecko i wychowywać dwoje ;)

ocenił(a) serial na 8
Arwenka1

Ja jakoś nie czuję 'chemii' między Adrianą i Vincente, może byłoby inaczej gdyby rzeczywiście wprowadzili ten watek wcześniej, a tak to ledwo Vincente się pojawił, a już chce wychowywać dziecko z Adrianą, a przecież minęło wiele czasu i tak naprawdę to oni powinni poznać się od początku, bo na pewno się przez te lata trochę zmienili.

ocenił(a) serial na 8
Didi_5

Bez przesady jeszcze mają 7 odcinków do poznania się :)

dominik1989

mam nadzieję że ona będzie z tym drugim mezczyzną

ocenił(a) serial na 10
virginia_virgi

Ja bym chciała żeby Adriana została z Joanem Constantinem .

malga927

to ten co ma z nim tego synka ? właśnie on do niej najbardziej pasuje

virginia_virgi

Tak, Adriana ma synka z Joanem/Carlosem, a Vincente (to ten chirurg) jest jej pierwszą miłością i ojcem Lucii.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

dzisiaj oglądałam poród Adriany. Matko, ten Vincente naprawdę podniósł dzieciaka za stopy, tak dogóry nogami?? i to co było widac w cieniu to niby "siusiak", tak? masakra;/

ocenił(a) serial na 8
maaajenka

no i dziecko urodzone w 7 miesiącu jest całkowicie zdrowe, może być bez inkubatora. Dzień po porodzie Adriana już chodzi sobie z dzieckiem, do kościoła, do Beti, i ona może tak chodzić i nie boi się ciągając ze sobą tak małe dziecko. jakieś to bezsensowne. Poza tym nikogo o tym nie powiadomiła.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

miałam dokładnie takie same odczucia odnośnie tego porodu, jeden z wiekszych absurdów jak dla mnie w AV...

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

naprawdę. w ogóle mi sie wydawało, że Victoria ma większy brzuch, a tu Adriana urodziła, akcja dzieje się kilka tygodni później, a Victoria nadal w ciąży. Jakoś tak dziwacznie wymyślili to z tym porodem Adriany i z tymi wyżej opisanymi wydarzeniami. Naprawdę wielki absurd.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

jeszcze rzuca mi się w oczy jak Victoria która pewnie jest jakos w 8miesiacu ciąży "biega" w szpilkach i wogóle nie widać po niej tego zaawansowania ciąży. Nie wiem czy widziałaś scene końcową z przedostatniego odcinka z Lili i Royem - ona akurat może nie jest absurdem ale rozbawić to mnie rozbawiła :D

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

jak Lili spiewała Royowi serenadę?? Ta Polita to ma genialne pomysły. Ogólnie pomysł, żeby dziewczyna śpiewała serenadę, humorystyczny, aczkolwiek uważam, że przesadzony w tej sytuacji. W zupełności by wystarczyło jakby Lili poszła do Roya, albo zatrzymała go wtedy jak się żegnał i poprosiła, żeby nie wyjeżdżał, bo ona go kocha, i tak by padł na kolana i z nią został.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

No właśnie, on nie wiedział że ona go kocha a ta do Polity że go straciła. Im bliżej końca telenoweli tym więcej "dziwnych" sytuacji.

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

no własnie. Sama Lili mówiła, że teraz nie może go odzyskać. Kurczę jakby był jej i jakby go straciła. A ona sama nie chciała z nim być. Przecież Polita akurat miała rację, że Roy będąc przy niej, karmiąc nią itd wystarczająco udowodnił jak ją kocha. Wystarczyło jedno słowo Liliany i mogliby być razem. Serenada była przesadzona, aczkolwiek interesująca;p haha.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

Ojcu Roya sie podobało bo to wkońcu Blavanerówna ale mamusia to już była mniej szczęśliwa :D W sumie prezent Arragi dla dziecka też był niezły, gdy mały bedzie miał jakies 2latka to może mu już samochód kupi :D

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

a dlaczego ta mama Roya taka niezadowolona z tego związku "jej księcia" z Lili??

a co Arriaga kupił dziecku?? bo jakoś przeskoczyłam ten wątek.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

sama za bardzo nie łapie o co jej chodzi, a co do Arriagi to kupił takiego konia na biegunach na którym juz sam sie bujał :D

ocenił(a) serial na 8
p_o_n_

aha, no to faktycznie. Prezent poczeka z 2 lata;p

ocenił(a) serial na 7
maaajenka

Moja znajoma urodziła w 7 albo w 8 miesiącu, nie pamiętam dokładnie, ale dzieci musiały leżeć ok. 2 tyg w inkubatorze,a tutaj urodziła w 7 miesiącu,a dzieciątko zdrowe. Przesadzony wątek, tym bardzie,że kiedy Adriana zdzwoniła do Vincenta ten był w szpitali, więc mógł zawiadomić karetkę albo wziąć jakiegoś ginekologa...

użytkownik usunięty
wiktoria24

Mnie Adriana zaczęła irytować w ostatnich odcinkach. Bo po pierwsze zachowała się prawie jak swój ojciec, nie mówiąc Constantinowi o ciąży, a potem wmawiając mu, że to dziecko Vincentego. Po drugie usiłowała się go pozbyć powtarzając i podkreślając sto razy, jak to on nie chce się wiązać, choć widać było, że ma wątpliwości. Nawet mu nie zaproponowała, że mógłby dziecko odwiedzać chociaż.

Wg mnie Adriana mu powiedziała, że zawsze będzie ojcem Adriana i kiedy będzie chciał może go odwiedzić.

Przecież Adriana zaproponowała Joanowi, że może odwiedzać dziecko

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

To nie wina Adriany,że Constantin nie dojrzał do roli ojca.Dała mu szansę,a on ją zmarnował.W sumie to lepiej,bo Vincente będzie na pewno lepszym ojcem niż wieczny Piotruś Pan.

Arwenka1

Moim zdaniem wcześniej powinno wyjść na jaw ,że Lili nie jest córką Arriagów , i wcześniej powinna Lili pogodzić się z Royem , co do wątku Lili i Roy po ślubie gejów ,gdy ją odprowadził i powiedział ,że jedzie na turniej następnego dnia to myślałam ,że Go zatrzyma zostanie i spędzi z Nią noc..... a nie jakies serenady.... Nikki starsznie wybielona , w sensie z bezszczelnej anioł ,ale może dlatego ,że chcieli pokazać , że dojrzała przy Frankim?no i że miłość zmienia nawet charakter? nie wiem....Co do choroby Nikki powinni to pokazać bardziej drastycznie ... A poród Victorii , tu się troche uśmiałam , chciałabym żeby mój poród tak wyglądał , ale niestety w rzeczywistości jest inaczej , Ona tylko trochę ,za przeproszeniem postękała i już jest dzidziuś :D wydaje mi się że inne aktorki lepiej sprawdzały się w tej roli , jakieś krzyki miny itd. A Victoria strasznie sztucznie , i sztywno ,ale to moje zdanie .

nadia_21

Po prostu pokazali końcówkę porodu Victorii i tyle.
Przecież nie będą pokazywać całego, bo ile by to trwało.

Chociaż akurat Victoria chyba powinna mieć cesarkę. Przecież to 44-letnia kobieta.
No chyba, że jest wyjątkowo zdrowa i silna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones