PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630959}

Przeskok

SLiDE
7,4 292
oceny
7,4 10 1 292
Przeskok
powrót do forum serialu Przeskok

2. sezon

ocenił(a) serial na 10

czy wie ktoś kiedy i czy wgl będzie drugi sezon? :)

anka.

a pierwszy oglądałaś z napisami ? bo ja nigdzie nie mogę ich znaleźć :(

ocenił(a) serial na 8
xoxoNatalia

nie ma napisow do slide

bunia_x3

szkoda :(

ocenił(a) serial na 10
xoxoNatalia

no nie ma, ale jak coś to dobrej jakości seriale macie na i i tv . i n f o , może z czasem dodadzą napisy, bo w sumie mało osób ogląda ten serial, i dlatego nie chce im się tego tłumaczyć -.- to jak, wiecie może coś na temat drugiego sezonu, czy może już się wycofują z tego projektu? -.- <oby nie >

anka.

słyszałam że serial dostał jeszcze dwa dodatkowe sezony, ale nie wiem czy ta informacja jest potwierdzona na 100%

ocenił(a) serial na 10
xoxoNatalia

oh, byłoby świetnie! :)

anka.

Nie wiem czy już wiecie, bo jak doczytałem to wiadomo to już od lutego tego roku, serial został skasowany. Wypowiedź szefa stacji:
“We’ve elected not to go with a second series. We thought it was a fairly brave Drama experiment and the idea was to develop a scripted piece of television that young viewers could follow online and on air. I think we probably were a bit early with that concept,”

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

Nie moge uwierzyć, że nie robią kolejnego sezonu ;/ Ten serial był taki fajny ;c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones