PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814519}

Psy

Dogs
7,2 561
ocen
7,2 10 1 561
Psy
powrót do forum serialu Psy

79% w moim guście. Filmweb przesadził i to grubo. Odcinki są mega nierówne i w zasadzie 1 i 4 może cokolwiek wnosić. 6 może komuś poprawić humor. Ech... Miał być potok łez, wzruszenie i rozdarte serce, a jest tylko wzruszenie ramion. Szkoda,

K_M_Leider

zobaczyłam odc 1 i całkiem mi się spodobał, ale po przeczytaniu opisów kolejnych odcinków zrezygnowałam. Skoro polecasz to 4 też pewnie zobaczę, ale zgadzam się, nie powala seria na łopatki

ocenił(a) serial na 5
Madziaff

Polecam jak polecam. Odcinek jest ciekawy ze względu na przemyślenia jakie się pojawiają w trakcie oglądania. Np. dlaczego psy zastępują ludziom dzieci, gdzie jest tego granica... Ale nie sądzę, aby miał odmienić czyjeś życie.

ocenił(a) serial na 6
K_M_Leider

Ja obejrzałam tylko pierwszy odcinek i mnie nie porwał, jak na razie. Zwiastun wydawał się bardzo ciekawy, a oglądając ten pierwszy odcinek czekałam aż się skończy. Uwielbiam psy, więc dam jeszcze szansę temu mini-serialowi, ale zostawię go chyba sobie na momenty, kiedy nie będę wiedziała co obejrzeć.

K_M_Leider

Jesli drugi odcinek 'Bravo Zeus' nie wycisnal z kogos łez to chyba taka persona nie ma duszy.

ocenił(a) serial na 5
Majumi

Możliwe. Dawno nie sprawdzałam gdzie jest ;)
Siedzę w pro-zwierzęcym świecie dość długo i widzę codziennie takie rzeczy, że trzeba czegoś wybitnego, aby mnie ruszyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones