{"type":"film","id":653085,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Psycho-pass-2012-653085/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum 3 sezonu
  • Już po pięciu odcinkach mogę powiedzieć, że nowy sezon bije na głowę poprzedni. Mimo szczątkowego udziału Akane (póki co) nowi bohaterowie są wystarczająco ciekawi, a intryga wielowątkowa. Świetnie było zobaczyć przez chwilę Kogamiego.
    Psycho Pass nie mogło się oczywiście też obyć bez genialnych openingu i endingu.

  • InFeS ocenił(a) ten serial na: 9

    ink1313 Przypadkowo odkryłem, że pojawił się trzeci sezon. Pamiętam, że oglądałem to w 2014. Warto? Należało by przypomnieć sobie 1-2 sezon?

  • InFeS Niekoniecznie, bo to zupełnie nowa historia. Ważniejsze rzeczy sam serial ci przypomni, bo są tu odniesienia do sezonu 1 i 2 (jak i też filmów).

  • mordarg ocenił(a) ten serial na: 8

    ink1313 To się wgl nie powinno Psycho-Pass III Nazywać. Kompletnie nowi Corowi bohaterowie, Starzy tylko gdzieś tam migają w tle. To powinien być ewidentnie Spin-off z takim podejściem widz przynajmniej wiedział by na co się piszę. A tak prżeżywa się pewnego rodzaju zawód. Bo niby Psycho-Pass wróciło we wspaniałej formie. Z dojrzałą fabuła. ODCINKAMI PO 40 minut !!! A jednak są nowi bohaterowie kiedy starych na maksa polubiłeś i to ich dalsze losy Cię obchodzą najbardziej, Ja czekałem na reunion Akane i tego kolesia co był głównym bohaterem w jedynce praktycznie od 1 sezonu a tu co ? Fajne jest to że oni naprawdę też są w tym anime no ale są na 3cim jak nie 4tym planie. Coś czuje że ktoś się tu za dużo marvela naooglądał i Celowo nam przedstawiają nową ekipę cały czas nie odcinając się od starej a wręcz pozostawiając kilka postaci łączących oba dzieła jak szefowa zza biurka czy rudy żeby w kolejnym sezonie ich wszystkich połączyć i spowodować orgazmy w mózgach fanów ;)