PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634964}
7,8 7 079
ocen
7,8 10 1 7079
6,7 3
oceny krytyków
Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza
powrót do forum serialu Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza

Genialny!

ocenił(a) serial na 8

Obejrzałem jak na razie 1 sezon. Fakt, że ma tylko 8 odcinków z pewnością podnosi ocenę. W tych czasach tłucze się bez umiaru odcinek za odcinkiem, nawet jeśli twórcy nie mają nic do powiedzenia i rozdymają serial jak popcorn. Starałem się znaleźć jakieś mankamenty, ale może poza kilkoma wątkami fabularnymi (a to rzecz gustu w dużej mierze) NIC. Nie przeszkadza mi, że prawdopodobnie wzorzec czerpano z dobrego Coppera, skoro udało się zrobić film jeszcze lepszy. Polecam osobom, którym bliskie są mroczna atmosfera miast końca XIX wieku, akcja i dorośli bohaterowie, a irytuje nadmierne epatowanie makabrą, czy bezsensownym seksem. Dla mnie bomba!

ocenił(a) serial na 10
Izukar

Zgadzam sie;D jestem w trakcie końcówki pierwszego sezonu i pochłonęło mnie bez reszty....:D

ocenił(a) serial na 9
Walking_TedCommingtoBad

Trochę irytująca postać Reida, ale za to Drake bezkonkurencyjny:)

ocenił(a) serial na 8
lukash_t

Na przestrzeni sezonów wszyscy bohaterowie ewoluują, ale w 3 sezonie widać, że to Reid ma najbardziej barwną psychikę. Za to Drake traci odrobinę swojego blasku. Według mnie najlepszy jest Jackson - i mamy równowagę: trzy genialnie zestawione charaktery :)

ocenił(a) serial na 9
Izukar

Ujmę krótko ;) Potwierdzam każde słowo na 100% Jak ode mnie murowana 9/10 !!!!!

ocenił(a) serial na 8
Izukar

No i masz. Mogłem głosić peany po sezonie 1, ale 2., udziwniony albo egzotyczny spowodował obniżenie oceny. No ale i tak jest bardzo dobrze. 8/10 :| Poziom nieosiągalny dla wielu produkcji.

Izukar

tylko peaky blinders

ocenił(a) serial na 8
Maverick0069

Też świetny

Izukar

Umarłem po drugim sezonie PB, aktorstwo wszechczasów.Nigdy takiego nie widziałem .

ocenił(a) serial na 7
Izukar

8 odcinków, ale każdy godzinny.

Izukar

Każdy odcinek jest o innej sprawie?

ocenił(a) serial na 8
michu309

Tak.

Izukar

drugi sezon to kompletne dno ale warto wytrwać bo trzeci jest czadowy :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones