PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790131}

S.W.A.T.

7,2 1 293
oceny
7,2 10 1 1293
S.W.A.T.
powrót do forum serialu S.W.A.T.

S.W.A.T. gonią grupę uzbrojonych małolatów, wyglądając przy tym jak zbieranina przypadkowych ludzi, których zgarnięto z ulicy i kazano łapać ulotki porwane przez wiatr. Podsumowując i parafrazując: serial zaczął z rzadkiego G. Ale nie przekreślam, The Orville też miało słaby start

zarek

Zgadzam się co do The Orville pierwsze odcinki były beznadziejne a teraz serial nabrał charakteru. Stargate miało kiepski cały pierwszy sezon. Chociaż seriale o jednostkach specjalnych są bardziej specyficzne niż sci-fi. Poczekamy zobaczymy. Reklamy SWAT w tv i pokazywanie wywiadów z aktorami świadczą,że tv stawia sporo na ten serial.

ocenił(a) serial na 4
RadoslawKamil

Oglądałem ten pierwszy odcinek i powiem ci, że sporo rzeczy mnie irytowało. Na przykład grupa S.W.A.T. jeżdżąca po mieście w swoich mundurkach jak banda dzieciaków, które urwały się z lekcji, zgrywająca dochodzeniowców. Czy facet na motorze łamiący ze 20 przepisów bo się spieszy na pierwszy dzień pracy w S.W.A.T. . Po prostu dla mnie za dużo rzeczy tam się nie trzyma kupy. Ale nie wątpię, że są tacy którzy będą oglądać.

zarek

Dla mnie też za dużo głupotek :) - Jednak miałeś racje widać są oglądający skoro zamówiono drugi sezon, jednak nie będę się dalej męczył bo to też nie moje klimaty :)

zarek

Jeździłem kiedyś czasem ze znajomym policjantem, wtedy krawężnikiem. Jak się spieszył to z pasa do skrętu w lewo, na czerwonym, walił w prawo i miał wywalone. Teraz pracuje w komendzie głównej w Warszawie.;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones