PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807008}

Safe

6,9 25 233
oceny
6,9 10 1 25233
Safe
powrót do forum serialu Safe
sweet_anger

podobnie ! Może będzie mroczny i ciekawy jak Dexter :)

sweet_anger

pojawil sie niedawno w swietnej komedii Game Night (Wieczor Gier) - byl w kinach, jest do znalezienia w internecie, polecam :)

ocenił(a) serial na 8
sweet_anger

dokładnie ❤

sweet_anger

Ja też:)

ocenił(a) serial na 7
sweet_anger

moja pierwsza myśl, jak go tylko zobaczyłam z tym serialu :)

ocenił(a) serial na 7
sweet_anger

Cały czas czekam aż kogoś poćwiartuje :D

sweet_anger

Ale mnie męczy jego kiepski brytyjski akcent

ocenił(a) serial na 8
sweet_anger

Może nie mrocznego klimatu, za to ma ciekawą, wciągającą intrygę, która z odcinka na odcinek zaskakująco się rozwija, w serialu praktycznie brak przestojów, nie ma nudy i niepotrzebnych wątków, jest za to wartka "akcja" a do tego dobra muzyka podsycająca atmosferę grozy. Naprawdę bardzo dobry serial z gatunku thriller kryminalny. Miłe zaskoczenie.

ocenił(a) serial na 5
sheldon_cooper73

A nie irytuje was słaba gra Halla? Główna postać, a zagrana najsłabiej, zero emocji, równie dobrze to on mógłby sprzątnąć własną córkę i jej szukać, lecz wtedy tak wielki jego zapał nie miałby sensu. Ponadto gość ma romans z główną detektyw, która nie robi nic w sprawie jego córki, a mogłaby. Nie wydało się podejrzane? Ojciec znalazł bez problemu hakera, policja nie mogła? Śmieszne. Znajdywanie i przepytywanie świadków? Po co informować panią policjant, to że z nią sypiam, nie znaczy, że wprowadzę ją w to, co odkryłem do tej pory LOL. Do tego dochodzi akcja w apartamencie, gdzie spokojnie mogli zaangażować policję tak, by się nikt nie zorientował. Szczerze, za takie narażanie życia dziewczyny, należałoby się pani policjant śledztwo dyscyplinarne. Aż ciężko tu nie spojlerować, bo rozwiązanie morderstwa chłopaka spojleruje się samo od początku do końca 7 odcina. 8 mógłby trwać 10 min, bo jest niepotrzebny.

ocenił(a) serial na 8
aintz

Hall rzeczywiście mógł zagrać lepiej - jedzie na jednej minie.

No ale serial, tak jak mówi sheldon_cooper73, ciekawy, wartki i emocjonujący. Bije na głowę Collateral, a jedynie skandynawskie kryminały lepsze.

Słabości scenariuszowe podobno się biorą z tego, że książka z krój to wzięli, też słabawa. Czyli tym razem film lepszy od książki.

Ja akurat polecam.

aintz

Obejrzałam serial z zaciekawieniem. Moim zdaniem jest bardzo dobry. Emocjonujący, wciągający, trzyma w napięciu do ostatniej minuty. A do tego nie ma w nim za dużo irytujących nielogiczności i epatowania na siłę efekciarstwem przykładowo w postaci ciągle padającego deszczu, jak to miało miejsce chociażby w Dark. Warto poświęcić na niego czas.

ocenił(a) serial na 4
sweet_anger

Ja też, ale rozczarował mnie bardzo. I aktor, i serial :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones