13 odcinków
5,5 2 330
ocen
5,5 10 2330
489
chce zobaczyć
{"type":"film","id":703669,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Sama+s%C5%82odycz-2014-703669/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Sama słodycz
 • Wygląda jak mały, złośliwy psychopata, jeśli miał wzbudzać sympatię to chyba nie trafili w castingu
  na właściwego aktora, bo ten mały człowieczek bardziej irytuje niż śmieszy.

 • A_Master_of_Disaster ocenił(a) ten serial na: 2

  killer83_2 Sam bym tego lepiej nie ujął... :)

 • lukasz12548 ocenił(a) ten serial na: 3

  killer83_2 Rzeczywiście jest bardzo wkurzający.
  Serial kolejną lipą TVNu.

 • killer83_2 Jeśli nawet taki był zamysł scenarzystów to dzieciak wkurza i jest nienaturalnie złośliwy ani zabawny...

 • killer83_2 o tym samym pomyślałam jak go zobaczyłam :)))

 • Kasss1986 ocenił(a) ten serial na: 1

  killer83_2 uspokoiłeś mnie... myślałam, że tylko ja mam zryty beret i widzę w nim laleczkę z horrorów z lat dzieciństwa.... :D

 • jano37 ocenił(a) ten serial na: 1

  killer83_2 W sumie jest dość podobny

 • Gubio ocenił(a) ten serial na: 5

  killer83_2 Jaka matka, jakie wychowanie, taka latorośl;)
  Chyba macie błędne wyobrażenie o dzieciach - że są miłe i słodkie. W rzeczywistości są jak dorośli, są różni. A ten pasuje do założeń fabuły.

 • Gubio Tak pasuje, że serial anulowali. A matka tego chłopca to lady Dracula, skoro wspominasz już o wychowaniu :-)

 • Gubio ocenił(a) ten serial na: 5

  killer83_2 Serial anulowali bo takie seriale oglądają głównie kobiety. Robią to od lat, i telewizja nauczyła ich czego mają się spodziewać po takich serialach. A one lubią gdy seriale pokazują nudnych, przeciętnych i niezbyt inteligentnych ludzi, prowadzących proste życie, z nijakimi banalnymi problemami - by w ten sposób widzowie (czyt: znudzone kury domowe) mogły się lepiej poczuć, uznając że ich życie nie jest jednak do końca beznadziejne.
  Dla mnie, serial musi pokazać coś więcej by mnie przyciągnąć przed telewizor. W końcu nie oglądam go by pozbyć się nadilości zbędnego czasu, ale dobrze wykorzystać ten czas umilając sobie posiłek;)
  Serial może i nie jest ambitny, czy przełomowy, ale w porównaniu z innymi polskimi serialami wnosi jakiś powiew świeżości. Jeszcze 30-50 lat a będziemy mogli zrobić coś na kształt "the 100", a za 100-200 może nawet coś w stylu Dextera:p Póki co, trzeba się cieszyć tym co jest:)

  A matka i synek są tacy bo tacy mają być. Ona, by pokazać jak główny bohater źle lokuje uczucia i skierować sympatię widzów na Mariannę. A dzieciak ma być z założenia źle wychowany i ma się zmieniać na lepsze pod wpływem dobrego tatusia;) To było konieczne, bo oglądające kobiety (w tym także samotne matki) miałyby problem z zaakceptowaniem ojca chcącego ograniczyć wolność matki na rzecz własnej opieki nad dzieckiem. Nowoczesne kobiety nie wierzą w ojcowską miłość, więc trzeba im to pokazać naprawdę bardzo silnie by jakoś to przełknęły - chociaż najwyraźniej się to nie udało:p

 • Gubio Ja nawet nie wiem kto jest matką tego dziecka, obejrzałem tylko fragment odcinka i zwiastuny, z tym chłopcem co jest podobny do laleczki Chucky i rzuca suchary w stronę Adamczyka. Może to rzeczywiście wybitny serial, nie oceniam, ja tylko wypowiadam się tu o upiornym, wyjętym prosto z dreszczowców wyglądzie tego dzieciaka.

 • kevinek ocenił(a) ten serial na: 8

  killer83_2 Nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie.Ważne to że nawet dobrze gra jak na młodego aktora.

 • kevinek Ja tylko napisałem, że wygląda jak laleczka Chucky,, jako osoba prywatna pałająca się aktorstwem to może być przemiły chłopczyk, nie oceniam charakteru Olafa Marchwickiego, jego empatii, wrażliwości itp itd. Po prostu wygląda jak postać z horroru a nie nią jest.

 • killer83_2 100/100 a serial wybitne dno.Same zajawki mnie odrzuciły ;)