PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167103}

Samurai champloo

Samurai chanpurû
8,1 8 253
oceny
8,1 10 1 8253
Samurai champloo
powrót do forum serialu Samurai champloo

Kim jest Mugen?

ocenił(a) serial na 10

Fuu pod koniec serii kilka razy powiedziała "Mugen jest..." i urywała zdanie. To jedyna kwestia, która
nie została wyjaśniona, a może coś przeoczyłam? :)

vanjah

Zapewne chodziło o "dupka" czy też "palanta", typowe dla Twojej płci określenia na faceta, który zdaje się nie zauważać uczuć doń skierowanych. Samo zachowanie Fu pod koniec serialu względem Mugena jest takie.. ni z gruchy, ni z pietruchy. Wcześniej nie mieliśmy w sumie żadnych większych podtekstów czy aluzji w tym kierunku, po to by pod dosłownie pod koniec sezonu dostać cuś takiego.

Pallantides

ja jakoś nie zarejestrowałam tego, żeby Fuu się zalecała, czy w ogóle kierowała jakieś uczucia do Mugena. Ta cała jej zazdrość jaka się pojawiała, to w sumie nie było jasno pokazane, czy bardziej chodzi o Mugena, czy Jina. Swoją drogą to mnie to zastanowiło, jak ze dwa razy w serialu Fuu powiedziała coś w stylu 'po co im inne kobiety, skoro mają mnie'. No i nie wiem właśnie, czy to czytać jako przyznanie się przez nią do swoich uczuć, czy z uwagi na jej wiek -brak świadomości, że oni nie szukali jako tako towarzystwa innych kobiet, tylko po prostu seksu.

deepviolet

Jakieś tam przebitki "zazdrości" były bodajże w ep 2, w którym Mugen został odciągnięty przez ladacznice w zamyśle otrucia go. Pojawiało się tego ogólnie rzadko, sam miałem mieszane odczucia co do jej zachowania w odcinku 24.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones