PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743420}

Chaebol's Daughter

Sang-ryu-sa-hoi
6,8 375
ocen
6,8 10 1 375
Sang ryu sa hoi
powrót do forum serialu Sang-ryu-sa-hoi

Na początku mi się to nawet podobało i byłam na bieżąco do ok 12 odcinka, ale teraz wciąż nie mogę tego skończyć. Czy komuś udało się przetrwać to do końca?

ocenił(a) serial na 8
Orkadrahi

Mnie się udało, obejrzałam na trzy serie po kilka odcinków i powiem, że chyba lepszej dramy nie oglądałam (swoją drogą, nie widziałam też ich zbyt wiele), cholernie mi się podobało, choć już końcowe odcinki robili bardzo na siłę. Końcówka mnie trochę zawiodła, ale nie można mieć wszystkiego :D

PannaFranciszka

Dzięki za odpowiedź. :D Troszkę dram widziałam i zdecydowanie zniechęciłabym się do nich widząc coś takiego. Szczególnie, że ściągnęli pewien motyw, który pojawił się w innej dramie emitowanej w podobnym czasie (drama ta nazywała się "Mask").

użytkownik usunięty
Orkadrahi

Mam podobnie - jak oglądam odcinki puszczane na bieżąco w TV to często mam później problem z dokończeniem serialu. Moja metoda na dziś to czekać, aż drama się zakończy i obejrzeć w jeden tydzień całość - po 2-3 odcinki dziennie.

ocenił(a) serial na 8
Orkadrahi

Ja przetrwałam do końca. :D I podobało mi się. Nie było takiego robienia szumu o pocałunki, że pierwszy pocałunek w przedostatnim odcinku. To na plus. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones